Dzień Pocałunku - romantyczne bukiety na tę okazję

Każda okazja, aby świętować wspólnie z naszą drugą połówką jest dobra! Początek lipca to czas, kiedy w kalendarzu widnieje Dzień Pocałunków! Dlatego pora, aby znaleźć idealny bukiet, który podarujemy ukochanej osobie właśnie z tej okazji!

Romantyczne Flowerboxy

Szukasz ciekawej i nietuzinkowej kompozycji z okazji Dnia Pocałunku, która jednocześnie będzie zachwycać, lecz też zaskakiwać? Koniecznie zwróć uwagę na jedyne w swoim rodzaju Flowerboxy. Pierwszym, który niewątpliwie złapie za serce tym jak się prezentuje są różowe róże w białym pudełku w kształcie serca. Różowe róże to cudowny symbol miłości, w sam raz na właśnie tak wyjątkowe święto. Dodatkowo kształt pudełka sprawia, że nasz intenecje na pewno zostaną w odpowiedni sposób odczytane! Całość wygląda naprawdę niesamowicie. Dla miłośników bardziej klasycznych rozwiązań sprawdzą się eleganckie, czerwone  róże, które kojarzone są z namiętnym i romantycznym uczuciem. Czerwone róże w szarym pudełku -odcień eleganckiego pudełka idealnie współgra z żywą barwą kwiatów. Wskazany Flowerbox bez dwóch zdań sprawdzi się fantastycznie i sprawi wiele radości obdarowanej osobie!

Czerwone kwiaty na Dzień Pocałunku!

Będąc już przy temacie roślin w kolorze czerwonym warto jest wskazać jeszcze kilka cudownych kompozycji właśnie w barwie miłości.  W tym wyjątkowym dniu świetnie sprawdzi Bukiet serduszka. Znajdziemy w nim w tym przypadku nie róże, lecz urocze gerbery, które zostały zestawione z dużą ilością zieleni. Pomiędzy kwiatami umieszczono właśnie serduszka, które bez wątpienia pomogą wyrazić gorące uczucia, jakimi darzymy drugą osobę. Innym rozwiązaniem, pełnym klasy i szyku będzie Bukiet Charme. Słowo charme w języku miłości, jakim przecież jest francuski oznacza czar, powab czy też urok, czego niesamowitej kompozycji złożonej z gerberów, lilii, goździków, róż i gipsówki niewątpliwie nie możemy odmówić. Jesteśmy przekonani, że kompozycja z nutą paryskiej elegancki sprawdzi się tutaj w sam raz!

kolorowe rózeOlśniewająca moc kolorów!

Oczywiście przy okazji Dnia Pocałunków nie musimy ograniczać się zaledwie do jednego koloru, jakim jest czerwień. Dlatego warto jest postawić na piękne, różnobarwne kompozycje! Pierwszą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę jest Bukiet kolorowych róż. Znajdziemy tam te cudowne rośliny zarówno w czerwonym odcieniu, lecz też żółte, białe czy różowe! Całość została subtelnie ozdobiona, przez co prezentuje się naprawdę uroczo! Warto też spojrzeć na Kompozycję Vivat, która utrzymana została w bardzo słodkiej kolorystyce - króluje tutaj biel, róż oraz fiolet. odpowiada za naprawdę elegancki efekt - w sam raz na Dzień Pocałunku!

Wspólne celebrowania Dnia Pocałunku? Jesteśmy przekonani, że to wspaniały pomysł! Dlatego obowiązkowo należy zaopatrzyć się w niesamowite kompozycje, które podarujemy naszej drugiej połówce.