Kwiaty na Dzień Marzyciela

8 września przypada Dzień Marzyciela, który warto poświęcić na refleksje dotyczące planów na przyszłość i realizowania własnych pragnień. Warto również dostrzec marzycielki z własnego otoczenia - zaprosić koleżankę na kawę i podarować jej Kwiaty Dream. Jakie inne pomysły na upominek z okazji Dnia Marzyciela można wcielić w życie? O tym poniżej.

Kwiaty Dream

kwiaty dreamTrudno o bukiet, który lepiej wpisze się nazwą w atmosferę Dnia Marzyciela niż Kwiaty Dream. Okoliczności tego radosnego święta sprzyjają spotkaniu z ukochaną i wręczeniu jej przepięknego bukietu, nad którego walorami estetycznymi warto się rozmarzyć. Z czego składa się bukiet Dream? Przede wszystkim tworzą go margaretki, goździki, róże, rafia i oczywiście zieleń dekoracyjna. Warto pamiętać, że zielony to kolor nadziei, zdolności, która jest nieodłącznym atrybutem każdej marzycielki.

Dzień Marzyciela i Bukiet na szczęście

Czego najbardziej pragnie? Jakie marzenia zagnieździły się na dnie jej serca? Z pewnością wśród nich jest szczęście - choć pojmowane wielorako, to pożądane przez każdą osobę na świecie. Mając na uwadze ten fakt, warto rozważyć zakup Bukietu na szczęście, który przepięknie prezentuje się we wazonie. Za każdym razem, kiedy wybranka na niego spojrzy, zacznie marzyć, co wywoła pozytywne myśli oraz emocje kojarzące się ze szczęściem i poczuciem spełnienia w życiu. Szata kolorystyczna tego bukietu posiada wyłącznie barwy właściwe optymistom: energetyzującą czerwień, słoneczną żółć czy biel, która rozweseli wszystkie szare dni. Takie kwiaty na Dzień Marzyciela to prawdziwe szczęście w bukiecie!

Kwiaty Bajkowe dla rozmarzonej dziewczyny

Małe dziewczynki często marzą o tym, aby zostać królewną. Może warto przypomnieć ukochanej pragnienia z dzieciństwa i wywołać promienny uśmiech na jej twarzy, dzięki Kwiatom Bajkowym? W skład bukietu wchodzą gerbery, margaretki, róże, biały bez czy eustomy. Kto wie? Może to właśnie one przypomną jej baśniową scenerię jej ulubionych bajek, których chciała być bohaterką. Dzień Marzyciela bez podróży do dziecięcych marzeń jest niemożliwy. W końcu to dzieci mają nieograniczoną wyobraźnię i przypominają nam o dawnych pragnieniach.

Jak widać pomysłów na kwiaty na Dzień Marzyciela jest wiele. Warto docenić marzyciela z okazji tego święta i podarować wspaniały bukiet. Taki gest z pewnością miło zaskoczy oraz sprawi, że na twarzy odbiorcy pojawi się uśmiech wywołany pięknem kwiatów, które przypomną o mocy marzeń.