23 stycznia - podaruj kwiaty z okazji Dnia Najbardziej Kochanych!

Wielu z nas wykorzystuje Walentynki jako moment, aby obdarować drugą osobę i pokazać jej, że nam na niej zależy. Okazuje się, że wcale nie musimy czekać aż do lutego - już w styczniu mamy idealną okazję do tego, aby podarować naszym bliskim coś miłego. 23 stycznia obchodzimy Dzień Najbardziej Kochanych. Uczcijmy tę datę! 

Dlaczego warto obchodzić Dzień Najbardziej Kochanych? 

kwiaty z okazji dnia najbardziej kochanychNie można zaprzeczyć, że w biegu codziennego życia często zapominamy o tym, aby spędzić czas z drugą osobą. Praca, obowiązki czy inne zobowiązania powodują, że nie mamy możliwości na prawidłowe pielęgnowanie naszych relacji. Taki brak starań może doprowadzić do pogorszenia się stosunków w naszej znajomości. Oddalimy się od siebie, szybciej będziemy się na siebie denerwować, ciężej będzie nam poświęcić sobie uwagę - aby temu zapobiec, należy zatroszczyć o naszą relację. Dzień Najbardziej Kochanych to okazja do tego, aby pokazać naszym bliskim, że jesteśmy wdzięczni, że są przy nas. Starannie dobrany upominek będzie wyrazem tego, że ciągle o nich myślimy. Potwierdzimy w ten sposób nasze uczucia. 

Oprócz tego świętowanie Dnia Najbardziej Kochanych umożliwia nam wywołanie uśmiechu na twarzy drugiej osoby - miły gest spowoduje, że się ucieszą, a to z pewnością wprawi ich w dobre samopoczucie. Co więcej, dzięki temu zyskamy wymówkę do tego, aby spędzić czas z naszą drugą połówką. Nawet w natłoku zadań nie powinniśmy przegapić Dnia Najbardziej Kochanych - wykorzystajmy tę datę do tego, aby stworzyć nowe wspomnienia i pobyć w swoim towarzystwie, nawet jeśli wcześniej nie potrafiliśmy znaleźć na to dobrej chwili. Nie ma wątpliwości, że inaczej będziemy tego żałować!

Kwiaty z okazji Dnia Najbardziej Kochanych 

Na ten szczególny dzień postawmy na coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Świetnym wyborem będą kwiaty, które swoim urokiem oczarują obdarowaną przez nas osobę. Delikatny i czarujący Bukiet Wróżki będzie rozwiązaniem dla tych, którzy nie przepadają za przepychem. Obecne w nim chryzantemy, astry oraz paprocie skomponowane w pastelowej kolorystyce dają niezwykle subtelny efekt. Bukiet ten to perfekcyjny prezent dla kogoś, kto kocha wiosnę. 

Dla wielbicieli klasyku postawmy na eleganckie, niezastąpione róże. Bukiet rubinowy bez wątpienia będzie dowodem naszych gorących emocji, a do tego wywoła spektakularny efekt. Jeśli chcemy podarować coś jeszcze prócz kwiatów, sięgnijmy po zestawy z upominkami. Flowerbox z czekoladkami Delimaro nie dość, że zachwyci obecnymi w nim różami, to jeszcze zapewnia pudełko pysznych czekoladek, które umilą każdy wieczór. 

Dzień Najbardziej Kochanych daje nam szansę, aby pokazać bliskim, jak bardzo ich doceniamy. Warto pomyśleć chociażby o małym upominku, poprzez który utwierdzimy drugą osobę w przekonaniu, że cieszymy się, że jest w naszym życiu. Idealnie sprawdzą się do tego kwiaty, które będą zarówno miłym gestem, jak i wyrazem naszych uczuć.