Premierowy spektakl Grease w Teatrze Palladium

13 czerwca 2014 r. na scenie w Teatrze Palladium w ramach współpracy Śródmiejskiego Teatru Muzycznego z Projektem Proscenium odbyła się premiera muzycznej komedii Grease - Włosy na błysk. Miło nam poinformować, że kwiaty jakie otrzymali artyści zostały przygotowane przez naszych florystów.

Grease to wybitny spektakl inscenizacji i reżyserii Antoniusza Dietziusa. Na scenie widzowie mieli przyjemność oglądać młodych aktorów, m.in. Karola Jankiewicza oraz Katarzynę Kanabus występującą na zmianę z Sylwią Kajdan. Przedstawieniu towarzyszyły bardzo znane przeboje, ponadto ciekawa scenografia oraz stroje wpłynęły także pozytywnie na odbiór widowiska. Tego samego dnia, po przedstawieniu odbył się bankiet w Klubie Endorfina Foksal w Warszawie. Dokładnie w tym samym miejscu, cztery dni przed premierą (9 czerwca 2014 r.) odbyła się konferencja prasowa, która promowała premierę tego spektaklu.

Poczta Kwiatowa? z wielką przyjemnością dostarczyła bukiety i kwiaty na ten spektakl, które zostały wręczone aktorom po zakończeniu przedstawienia.

KonferencjaKonferencjaSpektakl GreaseSpektakt GreaseSpektakl Grease