Miłość jest blisko - najsłodsza komedia na Walentynki 2022!

Premiera filmu “Miłość jest blisko” już za 4 dni! Kto tak jak my nie może się doczekać najsłodszej komedii tegorocznych Walentynek?

Czego można spodziewać się po filmie “Miłość jest blisko”?

Prawdopodobnie wszyscy chcą wiedzieć, o czym będzie najsłodsza komedia tego roku. Wszystko rozgrywa się w niewielkim miasteczku, z dala od miejskiej dżungli, gdzie z reguły mają miejsce tego typu historie. Głównymi bohaterami są Natalia i Adam - przyjaciele, którzy znajdą się od dziecka. Nigdy nie byli parą, natomiast przez całe życie kroczą wspólnie. W czasie, w którym rozgrywa się film, mieszkają oni w jednym domu i posiadają kilka współdzielonych pomieszczeń. Natalia wiedzie życie samotnej matki dla swojego syna, natomiast Adam jest mężczyzną tuż po rozwodzie, który pragnie przygód… a przynajmniej tak mu się wydaje. Wydawać by się mogło, że wszystko się ułoży w momencie, gdy ten poznaje Marikę - podróżniczkę i pisarkę, a do Natalii zaczyna żywić uczucia zdroworozsądkowy Bruno, który byłby idealnym oparciem dla niej i syna. Czy naprawdę tak będzie? A może los szykuje dla nich inne scenariusze? Tego dowiesz się oglądając film na dużym, kinowym ekranie. “Miłość jest blisko” to film wyjątkowy - każda pozornie smutna historia jest przeplatana zabawnymi perypetiami bohaterów, dzięki czemu widzowie mogą prawdziwie się zrelaksować. Całość sprawia jeszcze lepsze wrażenie dzięki idealnie dobranej przez kompozytora Michała Woźniaka muzyce. 

Poczta Kwiatowa partnerem promocyjnym gorącej premiery

Poczta Kwiatowa lubi wspierać realizacje inspirujące i z pomysłem. Do filmu “Miłość jest blisko” przekonała nas nie tylko fabuła, ale również okoliczności, w jakich ten się rozgrywa. Urocza, aczkolwiek małomiasteczkowa sceneria to zupełna opozycja do wielkomiejskiego życia, które prowadzi większość osób. Ponadto, pokazuje realia prawdziwego życia i odnosi się do prawdziwego i szczerego uczucia, które znajduje się na wyciągnięcie ręki, a mimo to jest niedostrzegane. Zachwyciła nas również fabuła - w filmie można zobaczyć takich aktorów, jak Weronika Książkiewicz, Wojciech Solarz, Olga Bołądź, czy Grzegorz Małecki.

Inspiracja walentynkową komedią

A co powiesz na bukiet inspirowany tą niesamowitą komedią? Uczucia i problemy życia codziennego, z którymi zmaga się dwójka głównych bohaterów zainspirowały nas do stworzenia wiązanki o nazwie Powiew Wiosny. Pierwsze skrzypce grają w nim dwa ukochane przez kobiety gatunki kwiatów, a mianowicie róże i eustomy. Jest on delikatny i elegancki jednocześnie. To idealna kompozycja, którą możesz podarować swojej wybrance tuż przed seansem - pastelowa kolorystyka i lekkość całej kompozycji z pewnością przypadnie jej do gustu i sprawi, że na jej twarzy pojawi się uśmiech. Tego typu upominek to doskonały prezent dla wrażliwej, czułej i ciepłej kobiety. 

Wspólne oglądanie komedii romantycznej to idealny scenariusz na Walentynki. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że “Miłość jest blisko” to wyjątkowy film, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu! Jeśli więc zależy Ci na chwilach spędzonych razem, kup bukiet inspirowany filmem i czym prędzej zaproś swoją drugą połówkę do kina!