Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Poczta Kwiatowa® zachęca do pokochania nie tylko róż. Goździki to pięknie, delikatne i długotrwałe kwiaty, które również zachwycają swym wyglądem. Pastelowe kolory w jakich występują to czyste piękno, a podkreślamy je eleganckimi pudełkami. Połączenie różowych goździków w błękitnym pudełku to zestawienie kolorów dla prawdziwej księżniczki! Podaruj taki prezent bliskiej Ci osobie - niech poczuje się jak księżniczka, a Ty bądź jej księciem z bajki.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - różowe goździki w błękitnym pudełku to podarunek o doskonale dobranych kolorach. Róż jest oznaką najszczerszej sympatii do drugiej osoby, a błękit jest symbolem wierności. Podaruj swoim bliskim razem z Pocztą Kwiatową® zachwycający prezent mówiący o uczuciach.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro™ dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość goździkówok. 7-9ok. 15-20ok. 40-50

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę goździków od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość goździków zależy od aktualnie dostępnych rozmiarów. Zobacz ten produkt z goździkami w kolorach:

Inny kolor pudełka:

Dostępność: Cały rok

Skład:
różowe goździki
błękitne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Super kwiaty w eleganckim stylu
30.03.2018.r. Hubert
Właściwie co roku zamawiam dla żony kwiaty z Poczta Kwiatowa i nigdy mnie nie zawiedli, bukiet zawsze ła...
16.12.2017.r. Sylwek
Siostra zadowolona. Chaliła sie każdemu! Dziękuję!
17.01.2017.r. Kacper
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.