Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Delikatny róż i ognista czerwień? To dwa kolory, które doskonale się równoważą. Nie ma lepszego sposobu na podkreślenie subtelnych różowych kwiatów jak umieszczenie ich w wyrazistym czerwony pudełku.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - różowe goździki w czerwonym pudełku to idealny prezent dla osoby niezwykle delikatnej ale także odważnej, osoby, którą obdarzamy ogromną sympatią. Kwiaty w pudełku, w takiej kolorystyce świetnie sprawdzą się jako podarunek wraz z życzeniami oraz uznaniem dla drugiej osoby. Aby je wyznać możesz dołączyć do niego bilecik - mała rzecz, a dzięki jej pomocy możesz przekazać wszystko, co Ci leży na sercu! Porwij się na odrobinę romantyzmu i okaż swojej Ukochanej uczucia wysyłając jej goździki w czerwonym pudełku wraz z miłosnym wyznaniem. Obiecujemy - nie pożałujesz!

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro™ dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość goździkówok. 7-9ok. 15-20ok. 40-50

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę goździków od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość goździków zależy od aktualnie dostępnych rozmiarów. Zobacz ten produkt z goździkami w kolorach:

Inny kolor pudełka:

Dostępność: Cały rok

Skład:
różowe goździki
czerwone pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Już dwa razy zamawiałam kwiaty dla mam na urodziny ;) były bardzo zadowolone ;) polecam zdecydowanie
15.12.2017.r. Sylwia
Polecam
28.07.2017.r. Kuba
Piekne <3 Goździki robia jeszcze większe wrażenie niz róże <3
18.06.2017.r. Dominika
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.