Czerwone goździki w błękitnym pudełku

Kod produktu: 9950033, Kraj dostawy: Polska
Produkt aktualnie został wycofany ze sprzedaży
Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Czerwony to kolor pasujący do pewnej siebie osoby, niebieski zaś jest symbolem mądrości i delikatności. Złóż zamówienie na ten piękny zestaw od Poczty Kwiatowej® i podaruj osobie, której na pewno przypadnie do gustu.Czerwone goździki idealnie sprawdzą się, gdy chcesz wyrazić komuś wdzięczność, podziękować za wszystko. Dobra energia, która płynie z kolorystyki tych pięknych kwiatów będzie intensyfikować wymowę Twoich zamiarów

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - czerwone goździki w błękitnym pudełku to nowa odsłona kwiatów umieszczonych w eleganckich pudełkach. Spraw komuś radość obdarowując go pięknymi kwiatami.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.


RozmiarMałyŚredniDuży
Średnica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość goździkówok. 7-9ok. 15-20ok. 40-50

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę goździków od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość goździków zależy od aktualnie dostępnych rozmiarów.

Zobacz ten produkt z goździkami w kolorach:


Inny kolor pudełka:

Dostępność: Cały rok

Skład:
czerwone goździki
błękitne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.