Białe goździki w pudełku błękitnym

Kod produktu: 9950008, Kraj dostawy: Polska
Produkt aktualnie został wycofany ze sprzedaży
Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Białe goździki w błękitnym pudełku, to najnowsza odsłona kwiatów w pudełku Poczty Kwiatowej®. Jest to doskonały prezent nie tylko dla kobiety. Świetnie się sprawdzi jako podarunek ślubny czy ozdoba stołu na ważnej uroczystości. Białe goździki w pudełku błękitnym to kompozycja, która na długo będzie gościć na stole osoby i cieszyć osobę, której ją wręczysz.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - białe goździki w błękitnym pudełku zamów dla osoby, która jest niezwykle wrażliwa i delikatna. Dzięki temu połączeniu możesz pokazać nie tylko, że szanujesz obdarowaną osobę ale także możesz wyznać jej co czujesz.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro™ dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość goździkówok. 7-9ok. 15-20ok. 40-50

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę goździków od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość goździków zależy od aktualnie dostępnych rozmiarów. Zobacz ten produkt z goździkami w kolorach:

Inny kolor pudełka:

Dostępność: Cały rok

Skład:
białe goździki
błękitny pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Dziękuję wam i chłopakowi za super kwiaty
25.05.2018.r. Laura
Boski!! Bardzo piekne kwiaty
18.12.2017.r. Hania
Stoją drugi dzień i nadal są piękne <3
17.11.2017.r. Zofia
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.