Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Czerwień jest kolorem najsilniej kojarzonym z miłością. Rozpal żar serca i podaruj ukochanym piękne, czerwone róże w eleganckim, karmazynowym pudełku.
Produkt Delimaro™ typu flowerbox - czerwone róże w karmazynowym pudełku zamów dla osoby, której chcesz zrobić elegancką niespodziankę. Zaskocz Ukochaną tym romantycznym prezentem- czerwone róże w czerwonym pudełku, prezent ociekający miłosną symboliką. Idealnie nadaje się na walentynki, lub na rocznicę ślubu. Nie czekaj z okazywaniem uczuć i rozgrzej serce Wybranki do czerwoności, niczym czerwień tych róż! Zamów już dziś i przekonaj się jakie to jest proste aby wyczarować szeroki uśmiech, a nawet łzy wzruszenia na twarzy Najbliższej Ci osoby. Poczta Kwiatowa, szczęście Twoich bliskich na telefon.
Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.
RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7-9ok. 12-20ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Dostępność: Cały rok

Skład:
czerwone róże
czerwone pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Profesionalna obsluga, kwiatki szybko doreczone. Mama bardzo zadowolona
28.05.2018.r. Piotr
Super prezent na rocznicę. Moja dziewczyna pod ogromnym wrażeniem. Nie kryła łez
18.03.2018.r. Stanisław
Gorąco polecam
18.03.2017.r. Franciszek

3 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje