Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Czerwień jest kolorem najsilniej kojarzonym z miłością. Rozpal żar serca i podaruj ukochanym piękne, czerwone róże w eleganckim, karmazynowym pudełku.
Produkt Delimaro™ typu flowerbox - czerwone róże w karmazynowym pudełku zamów dla osoby, której chcesz zrobić elegancką niespodziankę. Zaskocz Ukochaną tym romantycznym prezentem- czerwone róże w czerwonym pudełku, prezent ociekający miłosną symboliką. Idealnie nadaje się na walentynki, lub na rocznicę ślubu. Nie czekaj z okazywaniem uczuć i rozgrzej serce Wybranki do czerwoności, niczym czerwień tych róż! Zamów już dziś i przekonaj się jakie to jest proste aby wyczarować szeroki uśmiech, a nawet łzy wzruszenia na twarzy Najbliższej Ci osoby. Poczta Kwiatowa, szczęście Twoich bliskich na telefon.
Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.
RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7-9ok. 12-20ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.Zobacz ten produkt z różami w kolorach: Inny kolor pudełka:

Dostępność: Cały rok

Skład:
czerwone róże
czerwone pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.