Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Róż symbolizuje empatię, uczuciowość, a przede wszystkim miłosne uniesienia. Kompozycja różowych róż w pudełku doskonale odda to co czujesz w subtelny i delikatny sposób. Poczta Kwiatowa® gwarantuje, że zachwycisz wybrankę niebywałym gustem i wywołasz promienny uśmiech na jej twarzy tymi pięknymi kwiatami w pudełku.
Produkt Delimaro™ typu flowerbox - różowe róże w różowym pudełku zamów dla ukochanej osoby, której w subtelny sposób pragniesz powiedzieć "kocham Cię" Oczaruj ją różowymi różami i podaruj uśmiech razem z Pocztą Kwiatową ®..

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7-9ok. 15-20ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Dostępność: Cały rok

Skład:
różowe róże
różowe pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Są prześliczne, dokładnie takie jak na zdjęciu!!
18.06.2018.r. Weronika
Pełny profesjonalizm na każdym etapie, jak zawsze.
30.05.2018.r. Alicja
Niespodzianka przemiła kwiaty piękne
17.08.2017.r. Dominika

3 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje