Kwiaciarnia Milicz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Milicz

Poczta Kwiatowa ® - Milicz - Bukiet powinien być odpowiedni do okazji i dopasowany do gustu obdarowywanej osoby. Nasi floryści doradzą i stworzą bukiet odpowiadający nawet najbardziej wymagającym gustom.

Milicz to miasto położone na pograniczu z Wielkopolską, nad rzeką Barycz. Nazwa miasta pochodzi od osoby imieniem - Milik, jest to legendarny założyciel miasta. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1249 roku. Przez Milicz przechodzą liczne trasy rowerowe, znajdują się tu także kompleksy stawów hodowlanych, Park Krajobrazowy "Dolina Baryczy" oraz Rezerwat "Stawy Milickie". Funkcjonuje tu także ostoja koników polskich.

Wspaniałe owoce, wyglądające jak ogromne bochenki chleba znalazły zastosowanie w sztuce kulinarnej. Ostatnio chlebowiec stosuje się jako zastępnik mięsa w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Słodkawe owoce, które mają mięsisty miąższ można spożywać na surowo, ale i tworzyć z nich przetwory i dżemy. Chlebowiec smażony może być także zdrowszą alternatywą frytek. Owoce można spotkać także w formie suszonej przekąski.

Poczta Kwiatowa ® - Milicz - Kwiaciarnie w Miliczu tworzą piękne bukiety kwiatów dla prawie 12 tysięcy mieszkańców, robią to w bardzo staranny sposób, a klienci są bardzo zadowoleni z ich usług.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: