Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Bukiet Eustom z oferty Poczty Kwiatowej® to wyjątkowa kompozycja, która celebruje piękno i delikatność kwiatów eustom w odcieniach różowego, białego i fioletowego. To nie tylko bukiet, ale również opowieść o elegancji, która w subtelny sposób wkomponowuje się w każdy zakątek życia.

Różowe eustomy, symbolizujące czułość i miłość, są głównym elementem tej wyjątkowej aranżacji. Ich delikatne płatki nadają bukietowi romantycznego charakteru, podkreślając zarazem kobiecą siłę natury.
Białe eustomy dodają bukietowi nuty czystości i elegancji. Ich jasne płatki są jak krople porannej rosy, nadając kompozycji lekkości i harmonii.
Fioletowe eustomy, z głębokim odcieniem purpury, wprowadzają do bukietu tajemniczy akcent. To kolor kreatywności i magii, który dodaje bukietowi niepowtarzalnego charakteru.

Bukiet Eustom nie tylko olśniewa różnorodnością kolorów, ale także wprowadza do otoczenia atmosferę spokoju i subtelnej elegancji. Doskonały na różne okazje, od romantycznych spotkań po uroczystości rodzinne, ten bukiet stanowi wyjątkową perełkę w świecie kwiatów.

Dostępność: 01.01 - 31.12

Skład:

różowe, białe i fioletowe eustomy, papier dekoracyjny

Opinie zobacz więcej

Bukiet jak na zdjęciu. Dziękuję i polecam
10.04.2024.r. Monika

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje