Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Poczta Kwiatowa przedstawia Ci prezent idealny. Połączenie elegancji najwyższej jakości róż oraz przepięknego ozdobnego pudełka w kolorze błękitnym, z luksusem. Umieszczenie czerwonych róż w błękitnym pudełku, to jak zamknięcie uczuć w szafirze. Złóż zamówienie na ten piękny zestaw od Poczty Kwiatowej®.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - czerwone róże w błękitnym pudełku zamów dla osoby, której chcesz wyznać najgłębsze uczucia. Zamów już dziś i rozgrzej serce Najważniejszej Ci osobie już teraz. Sam się przekonaj jakie to proste. Najpiękniejsze Róże mogą już niedługo być w rękach Twojej wybranki.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7-9ok. 15-20ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Zobacz więcej podobnych produktów tutaj: FLOWER BOX

Dostępność: Cały rok

Skład:
czerwone róże
błękitne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Są prześliczne <3 bardzo ładnie ułożone i do tego pachnące! Poleeeecaam!
26.11.2019.r. Monika
Bardzo ładna kompozycja, super wygląda
27.05.2018.r. Amelia
Elegancko, luksusowo polecam każdemu
17.10.2017.r. Oliwia
Sprawna przesyłka i zachowana dyskrecja. Poczta znowu dała radę!
17.08.2017.r. Hubert

4 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje