Skazana na bycie sobą - Ania Guzik

Pokazaliśmy już Wam, że kwiaty świetnie prezentują się na pokazach mody. Moda, to także sesje zdjęciowe. W  numerze 6 (czerwiec 2011) miesięcznika Olivia możecie obejrzeć sesję zdjęciową znanej aktorki Anny Guzik w otoczeniu wiosennych kwiatów. Mieliśmy przyjemność doręczyć kwiaty na tę sesję i w niej uczestniczyć.

Hortensje, hiacynty, kaliny, alstrometrie, eustomy, goździki najpierw utworzyły kwiatową kreację, którą widać okładce i pierwszej stronie wywiadu (str 11), a następnie tworzyły tło dla delikatnej urody i sukienki Ani (str 12-13). Sesji towarzyszy szczera rozmowa z Anią, która tuż przed 35. urodzinami  opowiada o tym jak obecnie wygląda jej życie i co jest dla niej najważniejsze. Wydawało się, że po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" jej kariera nabierze rozpędu. Z wielu propozycji, które otrzymała wybrała serial, który szybko zniknął z ekranu. Z dnia na dzień jej życie zwolniło. Ania nie potraktowała tego jako porażkę. Ten czas pozwolił jej wyciszyć się, zadbać o siebie i odkryć uroki życia. Życie na uboczu "wielkiego świata" w otoczeniu ważnych dla niej ludzi bardzo się jej podoba, a zbliżające się urodziny, to dla niej kolejna okazja do spojrzenia na siebie, swoje życię i ocenę tego, w jakim momencie obecnie się znajduje. Ania oceniła swoje życie krótko: "nie jest źle".

kwiaty, bukiet, bukiety, poczta kwiatowa, kwiaciarnia internetowa

Foto: M. Klaban/ Studio MMP, Makijaż i fryzury: J. Zaranek, Stylizacja: E. Maziejuk-Łuszczewska, A. Waluk, P. Swendrowska, Produkcja: I. Ołowska, Kwiaty doręczyła kwiaciarnia internetowa: Poczta Kwiatowa.