Pokaz kolekcji jesień/zima 2016/2017 duetu MMC

20 kwietnia, swoją premierową kolekcję jesień/zima 2016/2017 przedstawił jeden z najbardziej znanych polskich duetów projektantów – Ilona Majer i Rafał Michalak, czyli MMC. Pokaz odbył się w Białej Hali w warszawskim Soho. Poczta Kwiatowa była jednym z partnerów tego wydarzenia.

Najnowsza kolekcja MMC została zainspirowana polskim folklorem, gdzie projektanci wykorzystali stare hafty i niebanalną kolorystykę. Natchnieniem w projektach było również nowojorskie życie na przedmieściach - rapowa i hip-hopowa siła kontrastowała z elegancją i kanonem mody glamour.

Na specjalne zamówienie duetu, wykorzystano materiały wykonane przez florencką manufakturę. Tkaniny jak zawsze zachwycały i wynosiły kreacje na wysoki poziom. Do ich wyrobu użyto nowoczesnych metod, takich jak farbowanie jedwabiu sposobem degrade.

W kolekcji jesień/zima 2016/2017 nie zabrakło również płaszczy i puchowych kurtek, które przez ostatnie czasy były proponowane przez MMC. Tej jesieni postawili na gęsi puch w nowej odsłonie - sport chick.

Pokazowi towarzyszyła polska muzyka - hip-hop i rap, który był nie tylko jego tłem, ale przede wszystkim inspiracją do stworzenia tej kolekcji.

Za dopełnienie stylizacji modeli i modelek odpowiadały takie sklepy jak Sneaker Warsaw Store, rajstopy Gatta i biżuteria marki Elixa. Beauty&Spa zajął się paznokciami modelek, a o fryzury do pokazu zatroszczyli się styliści Moroccanoil oraz Różycka&Juszczak. Z kolei piękne makijaże wykonała firma Mac Cosmetics.

Partnerami pokazu zostali: Estell, Noble Lashes oraz Poczta Kwiatowa.

A po emocjonującym pokazie odbyła się wspaniała zabawa, dzięki firmie Diageo, Essence cleanse oraz Weles. Komfort i bezpieczeństwo gościom zapewniła firma Uber.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z backstage'u oraz pokazu.