Kolorystyka kwiatów dla mamy - barwy pastelowe hitem sezonu

Jakie kwiaty dla mamy będą najpiękniejsze? W tym roku zdecydowanie królują pastele! Dlatego w dzisiejszym artykule przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszych kompozycji, w sam raz na Dzień Matki!

Pastelowe kwiaty dla Mamy!

Pastelowe kolory to prawdziwy hit tego sezonu: nic dziwnego! W końcu prezentują się naprawdę wspaniale, są bardzo delikatne i zarazem eleganckie, dzięki czemu wspaniale sprawdzą się na różne ważne okazje, takie właśnie jak między innymi Dzień Matki. Jakie kompozycje tutaj mogą nadać się najlepiej? Jak sama nazwa wskazuje strzałem w dziesiątkę okaże się tutaj Kompozycja Pastelowa. Chociaż jest ona pozornie prosta, to jednak daje niepowtarzalny efekt! Składa się na nią aż 15 uroczych róż, które zostały przewiązane delikatną wstążką. Jesteśmy przekonani, że dobrze sprawdzą się, aby szczerze powiedzieć mamie, co czujemy! Drugą opcją, równie dobrą, będzie Bukiet pastelowy z misiem. Znajdziemy tu naprawdę fantastyczne rośliny, jak różyczki, margaretki, gerbery, alsomerię czy też gipsówkę, która podkreśla cudowny efekt! Całość delikatnie przydekorowano. Miś, który został dołączony jest naprawdę uroczy i bez wątpienia będzie przypominał obdarowanej o nas!

Róże na dzień mamy

Wcześniej wspominaliśmy o różach - są to naprawdę eleganckie kwiaty, które idealnie sprawdzą się naprawdę na wiele okazji i podkreślą wyjątkowość danego święta! Świetną opcją będzie chociażby Vivat! Piękne róże w odcieniach różu i fioletu są tutaj połączone z eustomami, a także zostały wzbogacone o dużą dawkę zieleni. Swojego rodzaju dopełnieniem całości jest elegancka dekoracja, na którą składa się rafia i organza. A może coś  mniej oczywistego? Tutaj na pewno nadadzą się urocze kwiaty w koszu, a konkretniej Kompozycja Koszyk Delikatny. W tym wypadku pastelowe barwy przyjmują róże, astry, eryngium, a swego rodzaju wisienką na torcie jest delikatna gipsówka.

Bajkowe propozycje!

Wspaniałą opcją będą bukiety inspirowane piękną historią, jaką jest “Alicja w Krainie Czarów” utrzymane w subtelnym, bajkowym klimacie. Na bukiet Alicja składają się delikatne margaretki w pastelowych kolorach, fioletowe limonium, a całość nieco ożywiają czerwone goździki! Całość przystraja papier dekoracyjny i urocza wstążka. Naszym zdaniem świetnie nada się niezależnie od wieku! Drugą propozycją będzie tutaj bukiet o bardzo ciekawej nazwie, a mianowicie Dżabrojad. Kompozycja, chociaż delikatna i pastelowa, to jednak emanuje pozytywnymi emocjami, dzięki czemu przez chwilę można się czuć, jakby było się częścią wielkiej przygody po drugiej stronie lustra!

Pastelowe bukiety: to naprawdę szeroka gama różnego rodzaju produktów! Dlatego jesteśmy przekonani, że te delikatne kompozycje wspaniale sprawdzą się właśnie na Dzień Matki!