Jakie kwiaty dla mężczyzn? Bukiety, które spodobają się Panom!

Kwiaty od dawna wykorzystywane są jako prezent dla kobiet. Praktycznie zawsze okazują się strzałem w dziesiątkę. Warto pamiętać, że możemy je wykorzystać nie tylko jako prezent dla pań. Świetnie sprawdzą się również jako upominek dla mężczyzn. Sprawdź, jakie bukiety spodobają się Panom!

Jakie kwiaty dla mężczyzn?Kwiaty dla mężczyzn - czy to dobry pomysł?

Kwiaty to jeden z najpopularniejszych upominków, który wręczany jest na różne okazje. Zwyczajowo jednak używa się ich jako prezent dla kobiet. Czy wypada wręczyć bukiet również mężczyźnie? Jak najbardziej! Kwiaty dla niego to idealny sposób na to, aby wyrazić szacunek, gratulacje czy też podziękowanie. To piękny gest, który z pewnością zostanie doceniony. Z bukietu na pewno ucieszą się ci panowie, którzy sami przepadają za pielęgnowaniem własnych roślin czy pracą w ogródku. Nie ma wątpliwości, że oni będą potrafili docenić piękno wybranych przez nas kwiatów. Kwiaty świetnie sprawdzą się jako upominek dla mężczyzny starszego od nas, o wyższej pozycji - może być to na przykład profesor, przełożony czy też dziadek. Jeśli chcielibyśmy zrobić mu przyjemność i wysłać starannie dobrany bukiet, Poczta Kwiatowa szybko i profesjonalnie dostarczy go prosto do jego rąk.

Kolory i kwiaty, które spodobają się mężczyznom

Kwiaty to bardzo dobry pomysł na prezent dla mężczyzn, należy jednak zastanowić się nad wyborem odpowiedniego bukietu. W tym wypadku nie warto szaleć z kolorami czy dodatkami. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie pójście w klasykę i minimalizm. Wybierając gatunki kwiatów, zwróćmy uwagę na to, aby były efektowne i interesujące. Dobrym wyborem będą róże, tulipany, orchidee czy też piwonie. Możemy też zastanowić się nad dodaniem jakiejś egzotycznego kwiatu. Jeśli chodzi o kolorystykę, trzymajmy się raczej stonowanych, konkretnych kolorów, takich jak czerwień, biel, fiolet, żółć czy granat. Unikajmy pastelowych, delikatnych barw, które zazwyczaj nie są popularne wśród mężczyzn.

Męskie bukiety - jakie wybrać?

Męskie bukiety również mogą być ciekawe i zachwycające. Potwierdza to kompozycja Dużo Szczęścia, w której zestawiono eleganckie, fioletowe irysy z pełnymi życia żółtymi różami. Taki wybór bez wątpienia będzie źródłem pozytywnej energii, dzięki której na pewno zobaczymy uśmiech na twarzy obdarowywanej przez nas osoby. Kwiaty wcale nie muszą być nudne! Możemy to zobaczyć na przykładzie bukietu Dwunasty zawodnik, który będzie idealnym pomysłem na prezent dla wiernego kibica. Wykorzystano tu róże, chryzantemy i goździki, które połączono w biało-czerwonej kolorystyce. Bukiet zawiera również dodatek w postaci sześciopaku piwa bezalkoholowego oraz paczki chipsów. Nie ma wątpliwości, że takie połączenie przypadnie panom do gustu!

Kolorowe róże, proste gipsówki, a może czarujące azalie? Jest wiele kwiatów, które możemy wykorzystać, przygotowując bukiet dla mężczyzny. Bez wątpienia będzie to ciekawa alternatywa dla standardowych upominków. Piękny, efektowny bukiet wspaniale sprawdzi się w momencie, w którym chcielibyśmy wyrazić podziękowania lub gratulacje.