Doradztwo Walentynkowe

Uwaga: Mężczyźni! Walentynki przed Wami! Wiemy, że to dla Was trudne wyzwanie. W to doroczne święto miłości i romansu, które ma swój początek w tajemniczych subtelnościach i ukradkowych spojrzeniach, panowie pytają często, jak sobie poradzić, tak, aby Pani mego serca wyraziła radość i zachwyt? Ba! Niektórzy doświadczeni pytają, jak to zrobić, by jeszcze z nimi nadal rozmawiała?

Cóż, posłuchaj drogi Panie, postępuj zgodnie z następującą instrukcją i przedstawioną strategią. Jeśli tak uczynisz - to Pani twego serca obdarzy cię gorącym pocałunkiem tego wieczoru.

Kiedy Twa kobieta mówi: "Nie musisz robić nic specjalnego dla mnie". Wiedz, że to nieprawda. Nie daj się nabrać na tę pułapkę. Jest to kod, który mówi: lepiej zrób coś miłego albo będą z tego nici.

Co zrobić:

Data: Wtorek, 14 lutego. Skontaktuj się z lokalną kwiaciarnią i zamów kwiaty dostarczane do biura. Np. Bukiet Francuski Pocałunek - "och, a jak pięknie brzmi"!

Kwiaty

Fakt: Im więcej koleżanek zobaczy prezent, tym bardziej zachwyci to twoją ukochaną! I nie zapomnij, większość kobiet preferuje piękne, czerwone róże. Sprawdź na naszej stronie Bukiet Dwa Serca. Będzie idealny!

Zamów wcześniej! Czy zdajesz sobie sprawę jak wielu innych zagubionych panów ocknie się po południu i zacznie szturmować kwiaciarnie? Złóż zamówienie już w piątek, 10 lutego. Zastanów się też nad słodkim dodatkiem!

Sugestia: może poczęstować koleżanki. Poproś w kwiaciarni, aby dostarczyli kwiaty z dużym pudełkiem czekoladek. Tak na marginesie: jedzenie czekolady prowokuje mózg do uwalniania endorfin, które sprawiają, że czujemy się dobrze. Pomyśl o tym.

Endorfiny = poczucie dobra = miłość.

Możesz też czekać w domu mając czekoladki na podorędziu, siedząc na łóżku z romantycznym uśmiechem, kiedy wróci do domu z pracy. Zamów jej ulubiony zestaw na wynos i odbierz go po drodze. Użyj najlepszego zestawu sztućców. Miej kwiaty na stole ? zamów je wcześniej tego dnia. Badania pokazują, że kwiaty poprawiają nastrój i powodują uczucie przyjemności.

kwiaciarnia internetowaDo tego wino. Czerwone, białe lub różowe, wiesz przecież, co lubi. Jeśli nie jesteś pewien, co kupić, powiedz do człowieka od wina, co masz na obiad i pozwól mu zaproponować coś odpowiedniego. Możesz je także zamówić wraz z kwiatami poprzez stronę kwiaciarni.

A na koniec bardzo ważne: płatki róż rozsypane na łóżku. Ułóż je w kształcie serca lub wrzuć do wanny przed kąpielą we dwoje. Nie zapomnij o świecach. Kobiety kochają nastrojowe oświetlenie. Poza tym, wszystko wygląda piękniej w blasku świec.

Życzymy Wam ? miłości w ten piękny wieczór!