Co napisać na liściku do kwiatów? Najlepsze propozycje na wiele okazji!

Chcesz wręczyć bliskiej osobie bukiet, ale nie masz pomysłu jak nadać kwiatom osobistego charakteru? Wystarczy, że dołączysz do nich liścik z życzeniami od serca. Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Co napisać na liściku do kwiatówKiedy dołączyć liścik do kwiatów?

Bukiet kwiatów to prosta i wymowna forma wyrażania uczuć i emocji wobec obdarowanej osoby. Do wiązanki zawsze warto dołączyć niewielki dodatek. Powinien mieć on osobisty charakter. Doskonałym pomysłem jest napisanie krótkiego liściku. W większości sytuacji z pewnością okaże się to dobrym wyborem i będzie stanowiło miły akcent. Zdecyduj się na umieszczenie życzeń na bileciku w szczególności wówczas, gdy zamawiasz bukiet w kwiaciarni internetowej i nie możesz podarować go osobiście. 

Bilecik do kwiatów - co napisać?

Chcesz podarować komuś bukiet ulubionych kwiatów z dołączonym bilecikiem, ale nie masz pomysłu na tekst? Zainspiruj się naszymi propozycjami liścików na rozmaite okazje!

  • Ślub: Szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia! Życzymy Wam zrozumienia, miłości i wytrwałości. Od dziś spełniajcie wspólnie Wasze marzenia.

  • Rocznica: Z okazji rocznicy Waszego ślubu życzymy dalszych lat w zdrowiu i miłości. Wspierajcie się, bądźcie zawsze uśmiechnięci i pielęgnujcie swoje uczucia.

  • Podziękowania: Dobrze, że jesteś. Dziękuję za Twoją obecność, wsparcie i uśmiech, które każdego dnia dodają mi sił.

  • Narodziny dziecka: Witamy na świecie nowego członka Waszej rodziny. Dumnym rodzicom życzymy wielu radosnych chwil, a córeczce/synkowi zdrowia i szczęścia!

  • Urodziny: Piękne kwiaty dla uroczego solenizanta. Wszystkiego najlepszego!

  • Dzień ojca: Od najlepszego dziecka, dla najlepszego taty. Dzięki, że jesteś!

  • Przeprowadzka: Witajcie w nowym domu! Wypełnijcie go śmiechem i radością.

  • Wyznanie miłości: Nasza randka wciąż jest w mojej głowie. Dziękuję za wyjątkowy czas!

  • Zakończenie szkoły: Mój ulubiony absolwencie - gratulacje!

Personalizowane teksty na liścik do kwiatów

Wiele osób uważa, że kwiaty potrafią wyrazić więcej niż słowa. Piękny i starannie skomponowany bukiet stanowi sam w sobie miłe odzwierciedlenie emocji. Jednak dzięki dołączeniu bileciku do niego, przekaz staje się znacznie mocniejszy. Kwiaty z życzeniami stanowią pewną całość. Życzenia można dodać zarówno do tradycyjnej wiązanki, pojedynczej róży, jak i rośliny doniczkowej. 

Dla znajomych czy kolegów z pracy można wybrać gotowy tekst na bilecik. Jednak zamawiając bukiet dla bliskiej osoby warto zdecydować się na wyrażenie emocji i uczuć w indywidualny sposób. Ciekawym pomysłem może być umieszczenie na liściku fragmentu Waszej wspólnej, ulubionej piosenki lub wiersza. 

Teksty na liścik do kwiatów należy wybierać z myślą o obdarowywanej osobie. Wówczas bukiet nabiera indywidualnego charakteru i jest wyjątkowym upominkiem.