Wiosenny powiew we wrześniu

Oficjalnie możemy powiedzieć, że jesień trwa! Jednak wielu z nas w tej wrześniowej aurze brakuje wiosennej radości. Jak sobie z tym poradzić? Dzisiaj przygotowaliśmy różnego rodzaju wiosenne bukiety, czyli ostatni powiew cieplejszych dni.

Magia barw!

Pierwszą rzeczą, jaka kojarzy nam się z wiosną są radosne i kolorowe barwy. Dlatego naszym zdaniem świetnym pomysłem będzie wybór bukietu właśnie w kolorach, które widoczne są na wiosennych grządkach, ogródkach czy po prostu na trawnikach. Takim rozwiązaniem jest właśnie Bukiet Pastelowy. Róż, biel, nuta czerwieni w towarzystwie dużej ilości zielonych roślin nada się w sam raz dla wszystkich, którzy tęsknią za wiosną. Na kompozycję składają się chociażby urocze margaretki, goździki czy róże, alsomerie oraz subtelna gipsówka!

Fantastyczna niespodzianka na jesień

Kto nie lubi niespodzianek? Według nas są one w stanie świetnie poprawić nastrój, szczególnie gdy są to cudowne kwiaty. Dlatego właśnie warto jest wybrać Bukiet florysty. Na czym polega jego wyjątkowość? Jest to jedyna w swoim rodzaju kompozycja, którą całkowicie wymyśla osoba, która tworzy dany bukiet. Naszym zdaniem miła, roślinna niespodzianka, na jaką mogą składać się rośliny w różnej kolorystyce na pewno pomoże nam rozwiać jesienne smutki!

Ostatni powiew wiosny

Kompozycja, która jest jak ostatnie, ciepłe promienie słońca jesienią, które na myśl przywodzą nam jeszcze kolorowe wiosenne dni? Jest to właśnie bukiet Powiew wiosny. Całość utrzymana jest w delikatnej kolorystyce, sprawia wrażenie niezwykle delikatnej i lekkiej, lecz jednocześnie radosnej. To wszystko za sprawą uroczych kwiatów zastosowanych przy tworzeniu kompozycji, a mianowicie róż, czy eustom. Ważną rolę pełni tutaj też zieleń dekoracyjna, która nie tylko sprawia, że całość jest żywsza, lecz też sam ten kolor kojarzy nam się właśnie z czasem, gdy wszystko budzi się do życia i też daje nadzieję, że jesień nie będzie trwała wiecznie!

Wiosenne bukiety - przekonaj się o ich magii

A może by tak przenieść się dzięki kwiatom w prawdziwie magiczny świat. Niezwykle wiosenny Bukiet Wróżki to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę. Co tam znajdziemy? Urocze kwiaty takie jak santini, euastomy, chryzantemy czy astry które wzbogacone zostały o paproć, jaka dodaje nutkę magiczne klimatu. Rośliny przyjmują różne, piękne barwy, takie jak między innymi róż, biel czy fiolet, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle wyjątkowo.

Kolorowa łąka w Twoim domu

Czy jest coś bardziej wiosennego niż kolorowa, piękna łąka? Dlatego właśnie w roli ostatniego powiewu tej cudownej pory roku we wrześniu idealnie sprawdzi się Bukiet Kolorowa łąka. A co w nim? Eustomy, astry, buwardia, słodkie gałązkowe róże czy gipsówka. Całość sprawia cudowne, świeże wrażenie i na myśl przywodzi nam właśnie uroczą, wiosenną łąkę, na której czas płynie całkowicie inaczej.