Efektowne dodatki do bukietów - wybierz najlepszy!

W niektórych sytuacjach kwiaty wydają się być niewystarczającym upominkiem. Bukiety mają to do siebie, że mogą być prezentem samym w sobie, a mogą być jedynie dodatkiem do innego, głównego podarunku. Ale czym w takim razie obdarować w tej drugiej sytuacji? Przedstawiamy efektowne dodatki, które świetnie sprawdzą się w każdym przypadku!

Drobne dodatki do bukietów na każdą okazję

Lubisz proste, ale efektowne rozwiązania? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą Poczty Kwiatowej, która oferuje dodanie drobnego upominku już na etapie wyboru bukietu. Nie musisz dwoić się i troić po to, by znaleźć idealny prezent - jest bowiem na wyciągnięcie ręki. Doskonałym przykładem są możliwości, które ma do wyboru osoba decydująca się na zakup bukietu pastelowego. Przepiękne połączenie różowo-białych kwiatów doskonale odnajdzie się w towarzystwie bombonierki wysokiej jakości, która jest idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika słodyczy. Zamiast niej można jednak zdecydować się na butelkę wspaniałego, białego lub czerwonego wina. Równie dobrą propozycją jest opakowanie przepysznej kawy, która będzie gwarancją udanego dnia dla osoby obdarowywanej.

Przepiękna niespodzianka - balony z helem

Jeśli zależy Ci na tym, aby pozytywnie zaskoczyć, koniecznie rozważ zakup balonów z helem, które wywołają najszczerszy uśmiech na twarzy w momencie, gdy uniosą się z dostarczonego kartonu. Wariantów i w tym przypadku jest naprawdę wiele - są przeznaczone dla osób w każdym wieku, na każdą okazję. Bliska Ci osoba dostała awans, zdała ważny egzamin lub zakończyła kolejny etap edukacji? Wybierz balony gratulacyjne, które przez kilka kolejnych dni będą się pięknie unosić w powietrzu oraz przypominać o odniesionym sukcesie.  Złote balony ze zdjęciem są z kolei doskonałą propozycją dla par, które nie mogą spędzić ze sobą wyjątkowego dnia. Wspólne zdjęcie przywodzące na myśl piękne wspomnienia z pewnością wzruszy do łez, a złote balony w oryginalnych kształtach sprawią, że na twarzy pojawi się uśmiech. Jak jednak wiadomo, balony z helem powstały przede wszystkim z myślą o najmłodszych - w ofercie Poczty Kwiatowej znajdują się i takie produkty! Balon z maskotką z pewnością okaże się być niezapomnianym prezentem, który zapewni zabawę na bardzo długie godziny.

Kwiaty i pyszne jedzenie - zestaw idealny

Chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że kwiaty i jedzenie to zestaw idealny. Doskonale sprawdzi się na romantyczną kolację rocznicową lub wieczorne spotkanie ze znajomymi z powodu jakiejś wyjątkowej okazji. Właśnie z tego powodu powstały wyjątkowe kosze prezentowe, którym nie można odmówić tego, że robią wrażenie! Są bardzo efektowne i pięknie zapakowane, dzięki czemu doskonale odnajdują się w towarzystwie bukietu skomponowanego z dbałością o szczegóły. Wspaniałą propozycją jest Uczta dla zmysłów, w której skład wchodzą: przepyszne czerwone wino, ciasteczka, praliny, kawa ziarnista i czarna herbata liściasta.

Jak widać, możliwości jest wiele. Bukiet zawsze wywoła uśmiech na twarzy, ale w połączeniu z dodatkowym, niespodziewanym upominkiem z pewnością będzie powodem do prawdziwej euforii!