TOP 5 prezentów na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zazwyczaj wiąże się z ogromnymi emocjami i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku! To święto wszystkich dzieci, które w tej szczególnej dacie z niecierpliwością czekają na upominki oraz wspaniały czas spędzony wspólnie z rodzicami.

Słodycze jako prezent na Dzień Dziecka

Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że dzieci uwielbiają słodycze, szczególnie te w ciekawych, niecodziennych kształtach. Żelkowe szaleństwo to przepiękna propozycja dla najmłodszych, którzy doceniają wyjątkowe formy spożywanego jedzenia. Składa się z zestawu trzech kolorowych żelkowych bukietów w barwnych osłonkach. To świetny wybór dla młodych dam, które marzą o byciu księżniczkami i nie mogą się doczekać dorosłości. Należy jednak pamiętać o tym, że nie każdy rodzic pozwala swoim dzieciom jeść słodycze lub znacznie ogranicza ich ilość w diecie. Zdarza się też, że najmłodsi mają różnego rodzaju alergie i nie będą mogli skorzystać z podarunku. W takich sytuacjach najlepiej skonsultować zakup z rodzicami lub wybrać alternatywny upominek. Skrzynka owoców premium to ciekawy zamiennik, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się nudny. Dzieci zazwyczaj niechętnie zjadają warzywa i owoce, ale taki prezent może je do tego zachęcić. Skrzynka jest przepełniona niecodziennymi owocami, takimi jak granat, karambola, a nawet mini kokos. Przy okazji daje możliwość wspaniałego spędzenia czasu wspólnie podczas przygotowywania przepysznej sałatki!

Wielki pluszowy przyjaciel

Co w takim razie jest alternatywą dla jedzenia? Pluszaki! Szczególnie te miękkie i ogromne, takie jak pluszowy miś Felicja. Z pewnością szybko stanie się ulubieńcem obdarowanej pociechy, ponieważ chyba każdy marzy o metrowym pluszowym przyjacielu. Jest uroczy i niewątpliwie pozostanie w pamięci na długo, a przy okazji będzie stanowił piękną ozdobę pokoju. Felicja to miś, który na pewno zostanie obdarowany ogromną ilością przytulasów i całusów od dziecka. Może nie jest najbardziej poręcznym rozwiązaniem i z pewnością nie można zabierać go ze sobą wszędzie, ale na pewno będzie się wyróżniał w tłumie innych zabawek tego typu.

Dzień Dziecka - co podarować najmłodszym?

W tym ważnym dniu nie można zapominać o najmłodszych pociechach. Nawet jeśli dziecko jest malutkie i jeszcze niewiele rozumie, z pewnością ucieszy się z nowej zabawki w swojej kolekcji. Rodzice na pewno docenią, jeśli będzie to upominek mający na celu stymulację rozwoju dziecka. Tu z pomocą przychodzą książeczki sensoryczne wykonane z miękkich i lekkich materiałów o różnych fakturach. Książeczka sensoryczna Miś  to barwna zabawka, idealna dla miłośników przeróżnych zwierząt. Łączy przyjemne z pożytecznym - dziecko świetnie się bawi, a przy okazji rozwija kreatywność i wyobraźnię. Równie ciekawym i rozwijającym rozwiązaniem jest kostka sensoryczna. Ma dokładnie te same funkcje, ale nieco inną formę. Pociecha może dzięki temu z łatwością zmieniać jej położenie i uczyć się nowych, potrzebnych ruchów.

Dzieci uwielbiają dni, które są w pełni poświęcone im i ich pragnieniom! Bardzo docenią wspólnie spędzony czas na placu zabaw lub pójście do kina na premierę nowej bajki, tym bardziej jeśli będzie temu towarzyszył mniejszy lub większy upominek.