Sprawdzone prezenty na Dzień Babci

Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami. 21 stycznia to data, która powinna być zapisana w kalendarzu wszystkich wnucząt - odwiedziny i spędzenie kilku godzin z tą niesamowitą osobą z pewnością wywoła ogromny uśmiech na jej twarzy. Pojawia się jednak jedno zasadnicze pytanie: co podarować babci z okazji jej święta?

Kwiaty dla babci - jakie wybrać?

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że kwiaty są idealnym upominkiem niemal na każdą okazję. Przepiękny bukiet rozświetla pomieszczenie, w którym stoi i wywołuje uśmiech na twarzy adresata za każdym razem, gdy ten na niego spojrzy. Jak wiadomo, nie ma nic piękniejszego niż radość tak ważnego członka rodziny, jakim jest babcia. Wiązanka zakupiona z myślą o niej jest więc idealnym sposobem na to, by ją wywołać. Propozycją doskonałą jest bukiet Kocham Cię Babciu składający się z żółtych gerberów, czerwonych róż i herbacianych margaretek. Można go zakupić samego lub w zestawie z litrowym Biovitalem - suplementem diety, który wspomoże tak cenne zdrowie dziadków. Alternatywą dla standardowej kompozycji z kwiatów ciętych są róże w pudełku. Popularne w ostatnim czasie flowerboxy są zdecydowanie trwalsze, dzięki czemu mogą cieszyć oko przez dłuższy czas. Nie wymagają podlewania, a ich przepiękny, pastelowy kolor symbolizuje czystość intencji i delikatność. Bajkowa propozycja Ogród Prowansalski także niewątpliwie zadowoli adresatkę. Skarby wiosny w postaci hiacyntów, krokusów i tulipanów wywołają miłe wspomnienia związane z nadchodzącą porą roku i wprowadzą do domu przepiękny, delikatny zapach. 

prezent na dzien babciKosze prezentowe na Dzień Babci

Babcie bardzo cenią codzienne rytuały, takie, jak popołudniowa herbata z koleżankami, czy też łyk pysznej nalewki wieczorem. Dlaczego więc nie podarować jej kosza przepełnionego artykułami spożywczymi, które tak uwielbia? Koszyk Babuni to jedna z najbardziej trafnych propozycji. Wewnątrz znajduje się tradycyjny, malinowy likier, wysokiej jakości herbata liściasta i nietuzinkowe słodkości, które z pewnością przypadną jej do gustu. Podobną zawartością charakteryzuje się kosz Podwójna Uciecha, w którego skład wchodzi również rozgrzewająca, przywołująca wspomnienie sadu wódka. Jeśli jednak wolisz unikać darowania trunków, wybierz skrzynkę Babcine specjały, w której znajdują się belgijskie muszelki z czekolady, miód malinowy, ciastka duńskie i czarna herbata o intensywnym smaku i aromatycznym zapachu.

Co zrobić, by tegoroczny Dzień Babci był niezapomniany?

Powyżej wymienione upominki to różnorodne propozycje dla wszystkich babć. Warto jednak nieco je spersonalizować i dopełnić za pomocą własnoręcznie wykonanej laurki, liściku z kilkoma miłymi słowami, czy wywołanego zdjęcia w ramce. Jak jednak wiadomo, to wspólnie spędzony czas jest czymś, co docenią najbardziej. Długa rozmowa, wspomnienia, czy też spacer to tylko niektóre pomysły na to, jak zaplanować ten dzień. Wnuki mogą również upiec ciasto i zjeść je przy kawie wspólnie z dziadkami. Talent kulinarny jest bowiem umiejętnością, którą często dziedziczy się właśnie po babci! Jeśli jednak nie możesz odwiedzić babci w tym dniu, zadbaj o to, by poczuła, że o niej pamiętasz. Każdy z powyższych upominków może zostać wysłany i dostarczony wprost pod jej drzwi.

Babcie to w wielu przypadkach osoby, które miały ogromny udział w wychowaniu swoich wnucząt. Zawsze dzielnie ich wspierają i cieszą się z nimi ze wszystkich, nawet najmniejszych sukcesów. W tym szczególnym dniu warto podziękować im za wszystko i wyrazić uczucia - czas spędzony razem i drobny upominek jest na to najlepszym sposobem.