Prezent dla zodiakalnego wodnika - co wybrać?

Na przestrzeni ostatnich kilku lat do mody wróciła wiara w horoskopy. Do znaków zodiaków przypisywane są szczęśliwe numery, dni tygodnia, a nawet kamienie! Wiele osób pragnie kupować prezenty na różne okazje właśnie według znaków zodiaku i ich upodobań. Przełom stycznia oraz lutego to zdecydowanie czas Wodnika. Jaki jest ten znak? Jaki podarunek będzie dla niego najlepszy? Tego dowiesz się poniżej!

Prezent dla zodiakalnego wodnika - co wybraćJaki jest zodiakalny Wodnik?

Zodiakalne Wodniki urodziły się między 21 stycznia a 18 lutego, dlatego mroźna pogoda nie powinna być im straszna. Wodniki to przede wszystkim indywidualiści, którzy zawsze pragną iść własnymi ścieżkami w różnych aspektach życia. Dodatkowo osoby urodzone jako Wodniki należą do mocnych indywidualistów i wolnych duchów, dlatego bardzo trudno im się podporządkować do jakiegoś zachowania. Wodniki charakteryzują się również dużym temperamentem, co sprawia, że gdy chcą coś osiągnąć, to brną do celu tak długo, aż go nie osiągną. Ten znak zodiaku cechuje się również buntowniczą naturą, wolnością oraz niezależnością, co jest dla nich bardzo istotne. Przyjaciele Wodników z całą pewnością mogą na nich liczyć, ponieważ charakteryzuje ich wielka lojalność i wierność. Kiedy Wodnik coś obieca, to na pewno wywiąże się z danego wcześniej słowa. Większość osób uważa ten znak zodiaku również za bardzo uparty.

Jaki prezent dla Wodnika będzie najlepszy?

Zodiakalne Wodniki najbardziej lubią prezenty gadżeciarskie oraz takie, które nawiązują do sprzętu elektronicznego. Lubią dostawać również praktyczne prezenty, jeśli są one oryginalne i wysokiej jakości. Świetnym prezentem dla Wodnika będą przedmioty o minimalistycznym designie - wazony, świeczki czy filiżanki. Wodniki lubią również książki dotyczące rozwoju duchowego, także taki podarunek z całą pewnością im się spodoba. Wodniki interesują się również kosmosem, więc prezenty związane właśnie z tą tematyką, np. książka czy puzzle będą doskonałym pomysłem. Dla Wodników również świetnym prezentem będą ekologiczne kosmetyki, własnoręcznie wykonane podarunki lub przedmioty nawiązujące do ich hobby. Jako podarunek można również wręczyć biżuterię, np. łańcuszek z zawieszką w kształcie znaku Wodnika czy bransoletkę lub kolczyki z podobnym motywem.

Kwiaty dla Wodnika

Zima, podczas której urodziny obchodzą zodiakalne Wodniki, od razu kojarzy się z zimnymi kolorami, takimi jak biel czy niebieski. W takich właśnie odcieniach jest Bukiet Wodnik! W skład tej kompozycji wchodzą astry, eustoma, białe goździki, limonium, niebieski storczyk oraz kremowe róże. Całość zabezpieczona jest wstążką oraz udekorowana papierem dekoracyjnym. Ten bukiet i wiele innych, które nawiązują do znaków zodiaków, znajdziesz w zakładce Kolekcja Znaki Zodiaku na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy! 

Teraz już z całą pewnością wiesz, co dać w prezencie zodiakalnemu Wodnikowi. Może to być biżuteria z zawieszką w kształcie znaku Wodnika, książka motywacyjna lub minimalistyczny element dekoracyjny, taki jak wazon na kwiaty. Jeśli już mowa o roślinach, to również wspaniałym podarunkiem będzie bukiet kwiatów od Poczty Kwiatowej. Nie czekaj i już dziś zamów piękną kompozycję dla bliskiego Ci Wodnika!