Jakie kwiaty na urodziny dla zodiakalnego lwa?

Niektóre osoby bardzo wierzą w moc znaków zodiaków, które przypisane są do każdej osoby według jej daty urodzenia. Zodiakalny lew urodził się pomiędzy 23 lipca a 22 sierpnia i charakteryzuje się cechami, które odróżniają go od innych znaków. Jaki jest lew? Jakie ma cechy charakteru? Jakie kwiaty będą dla niego doskonałym wyborem? Tego dowiesz się z poniższego artykułu, więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim! 

kwiaty na urodziny dla zodiakalnego lwaCzym charakteryzuje się zodiakalny lew? 

Zodiakalne lwy są bardzo charyzmatyczne, pragną być w centrum uwagi i zazwyczaj udaje im się to osiągnąć. Lwy są również bardzo energiczne, cieszą się życiem oraz mają świetne poczucie humoru, a dzięki tym cechom od razu dogaduje się z innymi osobami. Osoby urodzone pod znakiem lwa są pewne siebie, zadowolone z życia i cenią sobie w życiu aktywność. Dodatkowo lwa wyróżnia jego szczerość, prostolinijność i kierowanie się dobrymi intencjami. Lew jest również bardzo opiekuńczy wobec swoich najbliższych i często im to okazuje. Zodiakalne lwy nie znoszą ponoszenia porażek, ponieważ urażona duma to najgorsza rzecz, jaka może spotkać lwa. Jakie w takim razie kwiaty pasują do osób spod znaku lwa? 

Zodiakalne kwiaty dla Lwa 

Dla pewnych siebie i energicznych zodiakalnych lwów najlepszym wyborem będą kwiaty duże, które dominują w otoczeniu. Będą to przede wszystkim kolorowe gerbery, piękne storczyki oraz wesołe słoneczniki. Słoneczniki, czyli duże żółte kwiaty przypominają swoim wyglądem grzywę lwa i dlatego też idealnie pasują do osób, których znak zodiaku to właśnie lew. Zodiakalne lwy są również pewne siebie i pogodne, co również jest powiązane ze  słonecznikami.

Kwiaty dedykowane osobom urodzonym w znaku Lwa - znajdziesz je na Poczcie Kwiatowej

  • Bukiet Radosny - ta kompozycja kwiatowa od Poczty Kwiatowej będzie idealnym wyborem dla zodiakalnych lwów, ponieważ składa się przede wszystkim z pięknych i dużych gerberów o różnych kolorach. Te niesamowite kwiaty idealnie pasują do wesołego i energicznego zodiakalnego lwa. W bukiecie dodatkowo znaleźć można limonium, zieleń dekoracyjną oraz kryzę. 
  • Storczyk w doniczce - storczyki mają wyjątkowy wygląd i zapach, a ich kolory mogą być naprawdę różne. Świetnie pasują do lwów, ponieważ podobnie jak one, mogą przetrwać najtrudniejsze chwile. 
  • Bukiet Słoneczniki - nasza ostatnia propozycja to bukiet składający się przede wszystkim z pięknych i żółtych słoneczników. Dodatkowo w kompozycji znajdują się azjatyckie lilie, hyperikum oraz zieleń dekoracyjna. Całość tworzy idealny bukiet dla zodiakalnych lwów! 

Zodiakalne lwy to z całą pewnością wyjątkowe osoby, które są bardzo silne, odważne i dbające o swoich najbliższych. Kwiaty na urodziny dla Lwa powinny odzwierciedlać podobne cechy, dlatego najlepiej wybrać słoneczniki, kolorowe gerbery lub storczyki. Mamy nadzieję, że nasze bukietowe propozycje Cię zachwyciły i już wiesz, który z nich wybierzesz dla kogoś Ci bliskiego!