Oryginalny upominek jako dodatek do kwiatów

W Dniu Zakochanych warto podarować najbliższej nam osobie wyjątkowy prezent. Może nim być butelka wina, pyszne czekoladki albo przepiękny bukiet. Które produkty będą jednak znacznie bardziej oryginalnym upominkiem jako dodatek do kwiatów?   

Oryginalny upominek na Walentynki

spersonalizowana książkaŚwięto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, dlatego najbliższe dni to najlepszy moment na przygotowanie wymarzonych niespodzianek bez niepotrzebnego stresu. Podczas podejmowania decyzji o zakupie konkretnego upominku, najlepiej kierować się zainteresowaniami ukochanej osoby, zwrócić uwagę na jej pasje i zamiłowania - sportowe, kulinarne, a może artystyczne? Świetnym, walentynkowym pomysłem będzie również zorganizowanie wspólnego, weekendowego wyjazdu. Chwilowa zmiana otoczenia i zwiedzanie ciekawych miejsc z pewnością przyczynią się do przyjemnego, a co równie ważne romantycznego spędzenia czasu we dwoje.    

Nietypowy dodatek do kwiatów

Zakochani, którzy w Walentynki nie mogą zobaczyć się z obiektem swoich westchnień powinni sięgnąć po spersonalizowany bukiet kwiatów oraz sprawdzony i oryginalny podarunek. W niecodzienną, intelektualną podróż bez konieczności wychodzenia z domu ukochaną osobę w szybki, a co najważniejsze bardzo przyjemny sposób zabierze interesująca książka. Istotne jest to, aby jej gatunek przypadł do gustu wybrance lub wybrankowi, natomiast sama opowieść wyróżniała się wciągającą i nieoczywistą fabułą. Od dłuższego czasu na rynku wydawniczym sporą popularnością cieszą się doskonale skonstruowane kryminały, książki sensacyjne i powieści grozy. Miłośnikom powieści obyczajowych z pewnością spodobają się różnego rodzaju romanse oraz historie oparte na faktach.      

Walentynkowa książka

Oprócz bukietów złożonych z okazałych, pachnących róż w kwiaciarni znajdziesz również specjalnie wyselekcjonowane tytuły książkowe. Szeroka oferta umożliwia zakup popularnych bestsellerów, książek dla pań (biografii znanych kobiet), praktycznych poradników oraz mrocznych powieści dla panów. Wybrane książki są za każdym razem przygotowywane na specjalne zamówienie, dlatego istnieje możliwość umieszczenia w nich wydrukowanej, oryginalnej dedykacji. Wymarzona, spersonalizowana książka dotrze do odbiorcy w ciągu zaledwie  czterech dni, a radość z jej czytania na pewno nie przeminie przez długi czas.

Walentynkowy upominek nie musi koniecznie przyjmować formy pluszowego serduszka, czy słodkich czekoladek. Jeśli chcesz ukochanej osobie radość, a jednocześnie zapewnić jej rozwijającą rozrywkę, zdecyduj się na dodanie do bukietu kwiatów ciekawej książki zawierającej specjalną dedykację. Przyjemna lektura bez wątpienia pozwoli się zrelaksować, a jednocześnie będzie przypominać o wybrance lub wybranku.