Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Prezent dla mężczyzny to zawsze nie lada wyzwanie - rzadko kiedy wiadomo, co sprawi im prawdziwą radość. Utarło się, że kwiaty to typowo damski podarunek, ale piękne kompozycje sprawdzą się również z okazji Dnia Ojca, który zbliża się wielkimi krokami!

Fowerbox z whiskyEleganckie propozycje dla taty

Dwudziesty trzeci czerwca to data, o której powinien pamiętać każdy, ponieważ to właśnie wtedy Tata obchodzi swoje święto. To wyjątkowa osoba - uczył wielu z nas jazdy na rowerze, tłumaczył niejasne matematyczne zagadnienia i był jednym z najlepszych kompanów do zabawy. Mimo iż od tamtej pory minęło już sporo czasu, warto okazywać mu wdzięczność za tak ogromny wkład w nasze wychowanie. Dzień Ojca to wspaniały pretekst, aby podziękować mu za wszystko i pokazać, jak dobrze znamy jego preferencje. Można to zrobić wybierając prezent składający się z kwiatów i ulubionego alkoholu. Miłośnicy whiskey z pewnością docenią Flowerbox z whiskey, który poza świetną zawartością oferuje również nienaganny wygląd. Jest to nowoczesna, popularna dopiero od niedawna, propozycja będąca świetną alternatywą dla zwykłego bukietu. Przetrwa znacznie dłużej niż standardowe cięte kwiaty i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Innym, ciekawym rozwiązaniem może okazać się koszyk z winem - połączenie frezji i róż z dodatkiem wykwintnego czerwonego wina.

“Męska” odsłona róż

Jak wiadomo, róże to jedne z najbardziej uniwersalnych kwiatów. Pasują do każdej okazji i są odpowiednie niemalże dla każdego odbiorcy. Tradycjonaliści z pewnością ucieszą się z bukietu sto lat, który składa się siedmiu róż w oryginalnym kolorze. Piękny, pomarańczowo-czerwony odcień wspaniale nawiązuje do ciepłych czerwcowych dni i idealnie sprawdzi się jako upominek dla mężczyzny. Fani piłki nożnej niewątpliwie ucieszą się z niepowtarzalnego prezentu Dwunasty zawodnik, który jest idealnym zestawem dla każdego kibica. Połączenie przepięknej kompozycji kwiatowej w barwach narodowych ze słoną przekąską i sześciopakiem piwa to upominek, który może towarzyszyć podczas każdego czerwcowego meczu.

Kwiaty doniczkowe - uniwersalny prezent również na Dzień Ojca

Rośliny doniczkowe to ozdoba, którą można spotkać już niemalże w każdym domu lub mieszkaniu. Mają wspaniałe właściwości, oczyszczają powietrze, a przy okazji stanowią piękną dekorację. Ich dodatkowym atutem jest fakt, iż pod warunkiem prawidłowego dbania o nie, mogą towarzyszyć ojcu przez długie lata i przypominać o tym pięknym dniu. Z tego właśnie względu, bardzo dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Ojca, może okazać się monstera  lub sanseveria - wężownica. To sporych rozmiarów rośliny doniczkowe, które są bardzo łatwe w utrzymaniu i nie posiadają specjalnych wymagań. Są idealnym rozwiązaniem nawet dla początkujących posiadaczy tego typu kwiatów - szybko dostosowują się do panujących warunków i błyskawicznie rozrastają.

Czas odstawić na bok stereotypy i nie bać się, że kwiaty okażą się nieodpowiednim prezentem dla mężczyzny! Tata - jedna z najważniejszych osób w naszym życiu - niewątpliwie ucieszy się z takiego gestu. Warto jednak pamiętać o tym, iż najlepiej aby każdy, nawet największy prezent był jedynie dodatkiem. Najważniejszy jest w tym dniu czas spędzony razem.