Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Kolejną rośliną doniczkową, wprowadzoną przez Pocztę Kwiatową®, jest Monstera. Charakteryzuje się szerokimi, sercokształtnymi liśćmi oraz dosyć długimi łodygami. Bardzo dobrze znosi warunki panujące w mieszkaniu. Nie jest zatem trudna w uprawie. Wymaga jednak pół cienistego miejsca, bowiem nie lubi bezpośredniego nasłonecznienia. Stanie wspaniałym prezentem dla bliskich na każdą okazję.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Wiosną i latem najlepiej podlewać Monsterę raz w tygodniu. Aby nie przelać rośliny warto wylać nadmiar wody zgromadzony w podstawce po 30-60 minutach od podlewania.
Jesienią i zimą wystarczy nawadniać ją raz na 10-14 dni.
Liście Monstery można zraszać, latem i w sezonie grzewczym najlepiej robić to dwa razy w tygodniu, a w pozostałych porach roku raz w tygodniu.
Monstera jest wrażliwa na zmiany temperatur, dlatego też w sezonie grzewczym powinna stać w oddaleniu od grzejników i piecyków, a także okien balkonowych wiosną i latem.
Idealna temperatura powietrza dla Monstery powinna wynosić ok 22°C wiosną i latem, a jesienią i zimą powyżej 13°C.

Osłonka na zdjęciu jest przykładowa.

Dostępność: Cały rok

Skład:

Monstera Adasoni
Osłonka

Opinie zobacz więcej

Przepiękny duży kwiat, mama zachwycona
07.02.2024.r. Monika
Przepiękny duży kwiat, mama zachwycona
07.02.2024.r. Monika

2 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje