Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Najnowszą propozycją od Poczty Kwiatowej® są antysmogowe kwiaty w doniczce. To rośliny, które nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną oczyszczając powietrze! Jednym z najlepszych przykładów jest Sanseveria. Ten kwiat doniczkowy pięknie się prezentuje o każdej porze roku i w każdym miejscu, nawet tam gdzie inne gatunki nie chcą rosnąć czy to w biurach czy to w halach fabrycznych. Jest także bardzo łatwy w pielęgnacji, bowiem znosi nawet niedobór wody czy brak światła. Idealnie sprawdzi się jako prezent w ramach podziękowań czy jako niespodzianka.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Wężownica preferuje suszę, może wytrzymać bez wody nawet kilka miesięcy. Zimą należy szczególnie uważać aby nie podlewać jej zbyt obficie.
Jej podłoże musi być niezbyt wilgotne, potrzebuje miejsca słonecznego lub lekko zacienionego.
Latem temperaturą optymalną dla Wężownicy będzie 24°C, a zimą do 18°C. Minimalna temperatura jaką toleruje Sansewieria to 10°C.

Osłonka na zdjęciu jest przykładowa.

Dostępność: Cały rok

Skład:

Sanseveria - wężownica
Osłonka

Opinie zobacz więcej

Śliczna roślinka
26.03.2024.r. Justyna
Niespodzianka się udała. Dzięki poczta
26.09.2019.r. Robert
Własnie dostałam i jest tak samo ładna jak na zdjęciu.
26.09.2019.r. Karolina
Wszystko na czas tak jak było ustalane.
26.09.2019.r. Fryderyk

Strony 1 do 4 z 5

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje