Jakie kwiaty wybrać do bukietu Panny Młodej?

Zbliża się Twój ślub i nie wiesz, jakie kwiaty wybrać? Bukiet dla Panny Młodej z pewnością musi być wyjątkowy! Dlatego też przygotowaliśmy kilka ślubnych propozycji, które wspaniale komponować się będą z każdą suknią.

Piękno tkwi w prostocie

Jeśli nie jesteś fanką bogato zdobionych sukienek, a w dzień swojego ślubu postanowiłaś postawić na prostotę - Kompozycja Subtelna to idealny wybór dla Ciebie. Wyraź siebie poprzez bukiet skomponowany z róż i eustomy, które przywodzą na myśl niewinność, naturalne piękno i dziewczęcy wdzięk. Kwiaty te idealnie komponują się z sukienkami prostymi i kobiecymi.

Powrót do natury

Kwiaty powabne spodobają się fankom rustykalnych klimatów, dla których natura jest ważnym elementem życia. Jeśli twoja sukienka bezpośrednio przywodzi na myśl piękno łąk i letnie zachody słońca - to propozycja dla Ciebie. Delikatne, białe róże będą wyglądały zjawiskowo z jasną, przewiewną suknią, ozdobioną ażurową koronką.

Pierwsza miłość

Klasyka to twoje drugie imię? Jeśli nie lubisz eksperymentować, a twoja ślubna kreacja stworzona została z miłością do tradycji, to kwiaty Pierwsza Miłość na pewno skradną twoje serce. 25 białych róż przypomni ci o pierwszych chwilach z ukochanym, a przede wszystkim będzie wyglądać niezwykle elegancko w towarzystwie twojej sukienki.

Niech żyje kolor

Ekstrawagancja nie jest dla wszystkich, a tego bukietu trudno nie zauważyć. Kompozycja Piękny Początek sprawdzi się w towarzystwie kreacji nieco bardziej szalonych. Jeśli nie lubisz się nudzić, a w dniu twojego ślubu stawiasz na kolor i dużo energii - ten bukiet powinien być twoim wyborem.

Radosne uniesienie

Kompozycja Radość to wybór dla kobiet chcących mieć ślub jak z bajki. Kolorowe kwiatki przywodzą na myśl baśniowe obrazy, które perfekcyjnie komponować się będą z sukienkami rodem z opowieści o księżniczkach. Długi tren, zdobiony gorset i kompozycja Radość to połączenie idealne!

Kwiaty na ślub to nieodłączny element dopełniający stylizację Panny Młodej. Bukiet nie tylko zachwyci, ale także przyniesie chwilę wzruszenia! Spraw, byś w ten wyjątkowy dzień wyglądała przepięknie niosąc wybrane przez Ciebie kwiaty.