Flowerbox dla przyszłej narzeczonej

Nie tylko w trakcie, lecz także przed zaręczynami warto pamiętać o tym, by obsypywać ukochaną przepięknymi kwiatami. Z pewnością wybrane bukiety będą doskonałym wyrazem zaangażowania i szczerości uczuć. Dlaczego flowerbox dla przyszłej narzeczonej to doskonały pomysł na prezent?

Serce jako symbol

róże w pudełkuJuż od czasów starożytnych serce - jeden z najważniejszych organów w ludzkim ciele - było uważane za źródło niewyczerpanych sił witalnych, a jednocześnie stanowiło symbol prawdy. W kolejnych wiekach przypisywano mu również inne, metaforyczne znaczenia, utożsamiając kształt serca z wiernością oraz życiem wiecznym. Niejednokrotnie, o czym świadczą zachowane obrazy i rzeźby, czerwone serce oplatały liście bluszczu, stanowiąc tym samym symbol trwałej miłości kochanków. To właśnie tego typu przedstawienia są dla nas dzisiaj najbardziej oczywiste, nieustannie obecne w kulturze popularnej. Karminowe serca przebite strzałą stały się powszechnym atrybutem zakochanych (wykorzystywanym przede wszystkim w okresie poprzedzającym Walentynki), pełnych radości i patrzących na świat przez różowe okulary.

Kwiaty w pudełku

Kształt serca jest często wykorzystywany przez dekoratorów wnętrz, plastyków, a także florystów. Za pomocą wybranych gatunków kwiatów można bowiem stworzyć niepowtarzalne kompozycje idealne dla zakochanych, które bez wątpienia przypadną do gustu przyszłej narzeczonej. Niezwykle nowoczesną, a jednocześnie elegancką propozycję stanowią dostępne w kwiaciarni flowerboxy, czyli pudełka w kształcie serca zawierające najpiękniejsze gatunki róż. Wyróżniają się one oryginalną formą (znacznie różniącą się od standardowych bukietów), a co równie istotne są bardzo praktyczne. Kwiaty w pudełkach doskonale sprawdzą się o każdej porze roku i będą się pięknie prezentować w wybranym, honorowym miejscu (na przykład biurku lub parapecie okiennym) o wiele dłużej, niż zwykłe kwiaty cięte.

Róże dla narzeczonej

Dostępne na naszej stronie flowerboxy składają się ze starannie wyselekcjonowanych róż o wyrazistych barwach. Ułożone w kształt serca kwiaty są podwójnie symboliczne, będąc niezwykle wyraźną oznaką szczerych oraz gorących uczuć. Wybrane kompozycje odznaczają się przepięknym, kontrastowym zestawieniem kolorów (różu i bieli lub bieli i czerwieni) podkreślającym wyjątkowy charakter podarunku. Co ważne, dzięki zamontowanym wewnątrz fiolkom kwiaty nie wymagają podlewania - można je zatem z powodzeniem wręczyć podczas kolacji w restauracji, a także na spacerze, nie narażając roślin na więdnięcie.

By zapewnić przyszłą narzeczoną o swoich uczuciach, a co najważniejsze, sprawić jej przyjemność, warto zdecydować się na zamówienie niebanalnych bukietów, czyli eleganckich flowerboxów. Idealnym rozwiązaniem będzie zwłaszcza wybór kwiatów umieszczonych w pudełku w kształcie serca.