Eleganckie kompozycje z białymi kwiatami

Biel jest symbolem niewinności, dlatego bardzo chętnie wybierana jest z okazji takich uroczystości jak ślub czy chrzciny. Jednak odpowiednio zestawiona, z roślinami w żywszych barwach, świetnie sprawdzi się niemal przy każdej okazji.

subtelna kompozycjaKompozycje z białymi kwiatami

Kompozycje wykonane z białych kwiatów świetnie sprawdzą się praktycznie w każdych okolicznościach. Kompozycja subtelna to eleganckie połączenie bieli z fioletem oraz żywą zielenią. Dzięki takiemu doborowi roślin oraz delikatnemu przystrojeniu, będzie to idealny prezent z okazji jubileuszu, awansu, narodzin dziecka czy okrągłych urodzin. Może akurat ten bukiet towarzyszyć będzie Pannie Młodej w dniu ślubu? Jeśli jednak wybieramy się na wesele, w roli gości, warto wybrać Kompozycję dla Pary Młodej. Jest to zestawienie białych róż, które jak wcześniej wspomnieliśmy są symbolem niewinności, z czerwonymi, czyli alegorią romantycznej miłości. Znajdują się one w towarzystwie dwóch kieliszków oraz butelki szampana, którego nie może zabraknąć przy okazji celebrowania tak ważnego dnia, jakim jest ślub.

Białe bukiety nie tylko na ważne uroczystości

Białe kwiaty świetnie sprawdzą się także przy mniej formalnych wydarzeniach. Wtedy warto jest postawić na połączenie ich z innymi roślinami, w różnych barwach. Wybierając się, przykładowo, na parapetówkę możemy zdecydować się na Bukiet Energetyzujący, złożony z chryzantem, goździków róż i gipsówki. Czerwone rośliny nadają całej kompozycji charakteru, a dołączony sześciopak Red Bulla, świetnie sprawdzi się, gdy zabraknie energii do dalszej zabawy. Serce każdej z pań podbiją Kwiaty Dream, czyli urocze zestawienie bieli, różu i czerwieni. Mogą towarzyszyć na przykład momentowi zaręczyn, lecz również będą dobrym rozwiązaniem się przy okazji urodzin, imienin, walentynek czy po prostu jako prezent, podarowany bez żadnego powodu. Cieszące oko margaretki zestawione z różami i goździkami wyglądały będą jak z najmilszych snów.

kompozycja dla dzieciBiel w bukietach dla dzieci

Kwiatów nie powinno zabraknąć również podczas uroczystości, w czasie których w centrum uwagi znajdują się najmłodsi. Białe bukiety świetnie sprawdzą się jako prezent z okazji chrzcin, roczku czy pierwszej komunii. Warto jest wybrać subtelną kompozycję, która będzie odpowiednio pasowała do aktualnych okoliczności. Dzieci na pewno ucieszy 7 białych róż z niebieskim słonikiem. Maskotka, w kształcie ulubionego zwierzaka, idealnie nada się jako dodatek do tych roślin. Bardzo delikatne przyozdobienie, pozwala na ukazania całego ich naturalnego uroku.

Eleganckie, białe kwiaty to swego rodzaju klasyka gatunku. Wyglądają świetnie zestawione niemal z każdą inną odmianą roślin, niezaprzeczalnie nadając wybranej kompozycji niepowtarzalnego charakteru i uroku.