Dzień Szefa - sprawdź, co możesz mu podarować

Dzień Szefa to jedna z tych dat, o których nie sposób zapomnieć - szczególnie w przypadku, gdy przełożony wyróżnia się na tle innych swoim świetnym podejściem i wspaniałym charakterem. Chcesz zaskoczyć go czymś wyjątkowym? Przedstawiamy najciekawsze propozycje na tę okazję!

Koszyk wspaniałości - coś, co szef z pewnością pokocha!

Dzień Szefa przypada jesienią. Dla wielu osób nie jest to najlepszy czas w roku - wynika to z faktu, iż pogoda nie rozpieszcza, a stale panująca ciemność za oknem sprawia, że wszyscy mają ochotę zapaść w sen zimowy. Niestety, absolutnie nie ma takiej opcji. Są jednak produkty, które potrafią umilić ten czas. Na długie wieczory świetnie sprawdzają się wysokiej jakości herbaty, a na chłodne poranki - ciepła, pyszna kawa. Chyba wszyscy zgodzą się również ze stwierdzeniem, że jesienią pojawia się zdecydowanie większa ochota na słodkie przekąski, które idealnie pasują do wyżej wspomnianych, gorących napojów. Zestaw wieczorny jest więc idealną propozycją na Dzień Szefa - to doskonale skomponowane, zróżnicowane produkty, które są w stanie umilić nawet najbrzydsze dni. W zestawie znajdują się nietuzinkowe słodycze, przepyszne herbaty i kawa, a także sycylijski, pomarańczowo-cynamonowy dżem o niecodziennym smaku.

Spersonalizowany upominek na Dzień Szefa? Postaw na skrzynkę z grawerem!

Wysokiej jakości zawartość ukryta w gustownej, drewnianej skrzynce z grawerem - czyż to nie brzmi, jak idealny upominek dla przełożonego? We wnętrzu znajduje się kompozycja smakołyków na każdą porę dnia. Gorzkie czekolady o delikatnych, ciekawych aromatach oraz szwajcarska słodkość doskonale sprawdzą się podczas chwilowej przerwy od wykonywania codziennych obowiązków. Dodatek w postaci butelki whisky wysokiej jakości jest z kolei idealnym upominkiem na weekendowy wieczór z dala od biura. Zestaw słodko-gorzki z grawerem to spersonalizowana elegancja w ciekawej formie, która niewątpliwie nie zostanie szybko zapomniana.

Nieoczywisty prezent dla miłośnika słodkości

Chyba każdy zna osobę, która uwielbia wszelkiego rodzaju słodkości. Może w Twoim otoczeniu to właśnie szef jest ich miłośnikiem? Jeśli tak, idealnym upominkiem na Dzień Szefa może być Czekoladowy Skarb XL. To elegancka, drewniana skrzynka wypełniona po brzegi wybornymi pralinkami w różnych wariantach smakowych. Jest to propozycja, która znacznie różni się od bombonierek dostępnych w sklepach spożywczych - dwie warstwy niewielkich czekoladek o zróżnicowanych kształtach to coś, co zaskoczy każdego fana słodyczy. We wnętrzu znajdują się aż 72 sztuki tych niesamowitych pralinek - oznacza to, że tego typu upominek będzie w stanie umilać nie jeden, a kilka dni szefa. Do skrzynki można dołączyć również wysokiej jakości wino lub przepyszną kawę ziarnistą, która doskonale uzupełni się ze słodkim wnętrzem.

Smaczne prezenty to zdecydowanie jedne z najlepszych upominków - w końcu niemal każdy szef zasługuje na to, aby nieco osłodzić mu życie. Skorzystanie z usług kwiaciarni internetowej jest w tym przypadku najlepszą opcją - wspaniały prezent wybrany z myślą o przełożonym bez wątpienia trafi pod wskazany adres na czas, w świetnym stanie.