Doskonałe bukiety na Dzień Marzyciela

Początek września upływa nie tylko pod znakiem powrotu do szkoły, ponieważ to właśnie wtedy w kalendarzu znajdziemy takie święto, jak Dzień Marzyciela, który jest świetną okazją do spełnienia marzeń, naszych bliskich, o wspaniałym bukiecie kwiatów!

Kwiaty jak marzenie

Wbrew pozorom, kwiaty i marzenia mają ze sobą wiele wspólnego; są kolorowe, radosne i bez wątpienia, sprawiają, że nasze życie staje się piękniejsze! Dlatego warto jest obdarowywać nimi naszych bliskich, robiąc im urocze niespodzianki, a idealną okazją będzie ku temu właśnie 8. września, czyli Dzień Marzyciela. Cudowną propozycją, może być, magiczna kompozycja Kwiat Mimoza. Utrzymany został on w delikatnej, jasnej kolorystyce, jednak pozytywnej energii, bez wątpienia dodaje mu zielona paproć. Dla tych, którzy marzą o miłości niczym z filmu, polecamy Bukiet Romantyczny. Podarowany wybrance niewątpliwie podbije jej serce wprowadzając do naszego związku niepowtarzalną atmosferę, a wszystko to za sprawą ślicznych róż, które w połączeniu z goździkami prezentują się niesamowicie. Wyjątkowości całości nadaje wiklina, którą kompozycja jest delikatnie opleciona.

Różowe różeRóżowe kwiaty dla każdej księżniczki

Która z pań, nie marzyła w dzieciństwie o zostaniu prawdziwą księżniczką? Chyba niemal każda. Dlatego, w ten wyjątkowy dzień, warto jest sprawić, aby kobieta, którą chcemy obdarować kwiatami, chociaż przez chwilę się poczuła niczym królewna - podarujmy jej fantastyczną, różową kompozycję. Bukiet rumieniec, bez wątpienia, wywoła urocze wypieki na każdej twarzy. Składa się on ze ślicznych, różowych róż, które znajdują się w stylowym wazonie, także składającym się na zestaw. Dodatkowo, przystrojone są zielenią, która nadaje całości pewnej naturalności. Jeśli jednak szukamy czegoś mniej standardowego, naszą uwagę przykuć powinny Różowe róże w białym pudełku, które właśnie za sprawą eleganckiego opakowania są w stanie zaskoczyć niejedną osobę. Całość tworzy niezwykle widowiskowy i estetyczny efekt.

Marząc o świetle reflektorów

Dla przyszłych gwiazd, których marzeniem jest sława, blask i światła reflektorów również znajdziemy wspaniały prezent. Bukiet Hollywood, został odwzorowany na podstawie kompozycji z filmu “Dzień Matki” Garry'ego Marshalla, dlatego będzie fantastycznym prezentem, dla każdego kinomaniaka i sprawi, że chociaż na chwilę przeniesie się on do gwiaździstego Hollywood. Śliczne róże wspaniale komponują się tutaj z delikatnymi alsomeriami. Przy okazji nie możemy nie wspomnieć o Bukiecie Aplauz, gdzie prym wiodą subtelne lilie, bez wątpienia zasługują na gromkie brawa, jednocześnie sprawiając ogromną radość obdarowanemu.

Prezenty, które podarujemy z okazji Dnia Marzyciela, bez wątpienia, muszą być wyjątkowe! W końcu, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, jeśli nie wtedy? Kolorowe kompozycje ze świeżych kwiatów sprawdzą się znakomicie!