Bukiet dla początkującego studenta

Zdanie matury, a następnie dostanie się na wymarzone studia to jedne z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Zbliżający się październik będzie po raz kolejny miesiącem nowych początków dla wielu studentów rozpoczynających swoją przygodę z uniwersytetem. Jeśli za kilka dni pierwszy raz staniesz w progach swojej uczelni, lub jesteś rodzicem młodego żaka, koniecznie dowiedz się w jaki sposób przygotować się na ten niepowtarzalne chwile.

Studenci na start

Jesienna, październikowa aura w Polsce kojarzy się nie tylko z deszczem i melancholią. Jest to bowiem niezwykle gorący okres we wszystkich szkołach wyższych. Największe ośrodki akademickie zaczynają wypełniać się tysiącami studentów, którzy chcą zdobywać kolejne doświadczenia i specjalistyczną wiedzę. Na terenie naszego kraju świeżo upieczeni maturzyści mogą skorzystać z oferty ponad 400 uczelni, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Spośród najbardziej popularnych, chętnie wybieranych przez studentów kierunków warto wskazać między innymi informatykę, prawo, zarządzanie, czy ekonomię. Ponadto, od wielu lat powodzeniem cieszą się prawo oraz psychologia. Bez wątpienia każdy początkujący student jest w stanie znaleźć wymarzony kierunek, gwarantujący otrzymanie świetnej posady w przyszłości.

Wyjątkowy, nowy początek

studentSzczególną chwilę rozpoczęcia studiów najlepiej spędzić w gronie przyjaciół i rodziny. Każdemu początkującemu studentowi z pewnością spodobają się drobne prezenty, podkreślające wyjątkowy charakter nowego etapu życia. W szerokiej ofercie kwiaciarni można znaleźć przepiękne bukiety kwiatów w pogodnych kolorach dla studenta. Jeśli jesteś rodzicem, którego dziecko właśnie opuszcza rodzinny dom i wyjeżdża kontynuować naukę na wymarzonej uczelni, podaruj mu oryginalną kompozycję kwiatową złożoną z pełnych radości gerber oraz limonium, uzupełnioną o zieleń dekoracyjną. Do wybranego bukietu warto dołączyć zabawną, a jednocześnie przynoszącą szczęście maskotkę.  Idealnym pomysłem na prezent dla studenta jest również nietypowy bukiet „Uśmiechnij się”, stworzony z przepysznych, świeżych owoców. Melon, słodki ananas, ciemne winogrona oraz  soczyste truskawki sprawią przyjemność wszystkim studentom, a jednocześnie dodadzą im energii do rozpoczęcia intensywnej nauki. Zakupione bukiety można ponadto wzbogacić o smaczne czekoladki lub opakowanie ulubionej, orzeźwiającej kawy.

Zbliżający się początek października po raz kolejny przyniesie wiele radości i satysfakcji wszystkim nowym studentom. Aby nadać temu wyjątkowemu momentowi szczególnej oprawy, warto podarować początkującym studentom zachwycające bukiety kwiatów oraz drobne podarunki. Będą one stanowić dowód naszej życzliwości, a zarazem zapewnią o tym, jak bardzo życzymy powodzenia każdemu, młodemu żakowi.