Jak bezpiecznie wysłać kwiaty najbliższym?

W dobie pandemii jeszcze bardziej martwimy się o zdrowie naszych bliskich. Sytuacja na świecie nie pozwala na tak częste spotkania. Jak pokazać najbliższym, że o nich pamiętamy?

Kwiaty dla najbliższych dostarczane terminowo

Poczta Kwiatowa oferuje rozwiązanie, które sprawdza się idealnie w czasach, kiedy bezpośredni kontakt z bliskimi jest ograniczony. Spotkania w niektórych przypadkach są niemożliwe, ponieważ mogą narazić mniej odpornych członków naszej rodziny. Dostarczamy bukiety pod drzwi odbiorcy bez konieczności kontaktu z kurierem. Nasze dostawy są terminowe i niezawodne. Możliwy jest również odbiór osobisty w jednej z kwiaciarni partnerskich na terenie całej Polski. Wybór dogodnej opcji minimalizuje konieczność spotykania się twarzą w twarz. Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje także dostawę wiązanek kwiatowych na cały świat. W realizacji tego typu zamówień mogą występować nieznaczne opóźnienia, szczególnie w krajach o wysokim stopniu zagrożenia. Mimo to, usługa zawsze jest najwyższej jakości, a także jest wykonana zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia.

Bezpieczna wysyłka kwiatówBezpieczna wysyłka

Wiemy, jak istotne jest, aby kwiaty docierały do najbliższych bez względu na odległość, porę roku i okazję. Cały proces składania zamówienia przebiega online lub telefonicznie. Wprowadziliśmy dodatkowe procedury, które sprawiają, że usługa nie stanowi żadnego zagrożenia dla odbiorcy i Klienta. Zarówno floryści, jak i kurierzy zobowiązani są do wykonywania swoich obowiązków zgodnie z najwyższymi standardami higieny. Nasi pracownicy przed każdym wykonaniem bukietu oraz przed jego dostarczeniem dezynfekują ręce, w dodatku kurierzy zawsze noszą maseczki. Wprowadziliśmy również możliwość dostawy bezkontaktowej, która odbywa się na życzenie klienta. Paczka jest zostawiona pod  drzwiami domu lub mieszkania albo przekazania ich w recepcji. Odbiorca nie jest zobowiązany do podpisywania potwierdzenia odbioru. Dla bezpieczeństwa naszych pracowników oraz Klientów, wstrzymaliśmy na ten czas dostawy bezpośrednio do szpitali.

Jakie możliwości daje korzystanie z kwiaciarni internetowych?

Korzystając z możliwości, jakie oferuje kwiaciarnia internetowa można uszczęśliwić bliskich bez wychodzenia z domu. Takie rozwiązanie daje pewność, że kwiaty dotrą do odbiorcy na czas. Wybór dogodnego dnia i godziny pozwala na dostosowanie dostawy do planów odbiorcy. Dzięki drobnym upominkom możemy choć w pewnym stopniu towarzyszyć rodzinie i przyjaciołom w ważnych momentach. Kwiaty to świetny prezent, który będzie formą pogratulowania, przeproszenia lub przekazania najserdeczniejszych życzeń w przypadku, kiedy nie jesteśmy w stanie zrobić tego osobiście. Każdy dzień to w końcu dobra okazja, aby wysłać kwiaty i wywołać uśmiech na twarzy. Szczególnie, jeśli jest to wykonane z dbałością o szczegóły i wytyczne! Świetnym rozwiązaniem jest wysłanie bliskim przebywającym na kwarantannie ozdobne skrzynki ze smakołykami, które mogą umilić czas w domu. Z myślą o tym przygotowaliśmy zakładkę #zostanwdomu pełną nietuzinkowych propozycji.

Bezpieczna wysyłka kwiatów jest szczególnie ważna w obecnych czasach. Warto wybrać Pocztę Kwiatową, która z zachowaniem wszystkich zasad dostarczy upominek pod wskazany adres.