Piękny, pełen zdrowia podarunek - bukiety owocowe

Nie od dziś wiadomo, że owoce są symbolem zdrowia. Wszędzie spotykamy się z przypomnieniem o spożywaniu 5 porcji warzyw lub owoców dziennie. Czy da się w takim razie połączyć przyjemne z pożytecznym i podarować naszym bliskim dawkę witamin w ramach upominku?

Zdrowy, słodki prezentKorzyści płynące z owoców

Promowanie wprowadzania świeżych owoców i warzyw do diety nie odbywa się bez przyczyny. Posiadają one bowiem masę korzyści. Pierwszą z nich jest zwiększenie uczucia sytości, co powinno być szczególnie ważną informacją dla osób chcących zredukować masę ciała. Dzięki odpowiedniej ilości owoców w diecie zwiększa się udział witamin i składników mineralnych, które korzystnie wpływają na organizm. Regularna konsumpcja owoców przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Optymalna podaż błonnika pokarmowego w nich zawarta chroni przewód pokarmowy przed zaparciami oraz przed zespołem jelita drażliwego. Liczba dowodów na zbawienne działanie właściwej ilości świeżych owoców wciąż rośnie. Odgrywają bardzo ważną rolę w kontroli masy ciała i utrzymaniu dobrej kondycji, dlatego warto wprowadzić je do codziennej rutyny, zarówno swojej, jak i swoich bliskich.

Bukiety owocowe jako prezent?

Biorąc pod uwagę liczne zalety świeżych owoców, warto zwrócić uwagę na bukiety owocowe. To ciekawa i smaczna alternatywa dla kwiatowych kompozycji, która pomoże zadbać o zdrowie najbliższych. Bukiet owocowy Uśmiechnij się to przykład prezentu, który cieszy podwójnie - wygląda pięknie i można go zjeść! To połączenie, słodkiego ananasa, truskawek, winogron oraz melona. Całość jest ciekawym i bardzo kolorowym połączeniem wielu słodkich smaków. Wielką zaletą jest możliwość dopasowania wagi produktu do potrzeb oraz dostępność przez cały rok. Fantazja to propozycja spełniająca zachcianki nawet najbardziej wymagających Klientów. Mango, kiwi, brzoskwinie, ananas, truskawki oraz melony zapewniają przepyszny zastrzyk witamin i minerałów. Lipton to elegancka owocowa kompozycja zainspirowana szkockim szlachcicem. Dobór owoców sprawia, że jest to podarunek pełen kolorów, idealny dla osoby ceniącej pomysłowe i praktyczne niespodzianki.

Praktyczne kompozycje owocowe

Nie samymi bukietami człowiek żyje, dlatego mamy w ofercie również inną propozycję. Starannie zaprojektowane kosze wypełnione owocami to idealny wybór dla osób praktycznych. Kosze są wykonane z należytą starannością, dzięki czemu można je wykorzystać ponownie. To świetne rozwiązanie, które pomoże przekonać do owoców nawet największych niejadków. Cesarz to propozycja bogata w smaki, kolory i zapachy - stąd też jego nazwa. Owoce zostały dobrane w taki sposób, aby każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Bukiet owocowy Gwiazdka z nieba to upominek będący właśnie przysłowiową “gwiazdką z nieba” podarowaną w formie zdrowej przekąski dla najbliższych. Dojrzałe, soczyste owoce uformowane w fantazyjne kształty bez wątpienia sprawią ogromną radość.

Owocowe bukiety to wspaniała alternatywa dla kwiatów. Prezentują się równie pięknie, a dodatkowo mają znaczącą przewagę - są jadalne! To świetne wyjście także na imprezę jako zdrowa przekąska.