gwiazda betlejemska

 • Jak dbać o poinsecje - pielęgnacja Gwiazdy Betlejemskiej

  Nie można ukryć, że świątecznych symboli jest wiele – choinka, gwiazda, prezenty… Poinsecja, czyli Gwiazda Betlejemska, to jeden z nich! Dzięki temu możemy wykorzystać ją jako sezonową dekorację. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się, na czym polega pielęgnacja poinsecji, aby mieć pewność, że na święta będzie się pięknie prezentowała! Czytaj dalej

 • Kolorystyka świątecznego stołu

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Podczas gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, zimowa aura daje się we znaki, w domowym zaciszu ludzie zasiadają do wieczerzy. Przy stole suto zastawionym potrawami, wśród akompaniamentu staropolskich kolęd i pastorałek, cieszą się obecnością bliskich. Warto sprawić, by ten czas stał się magiczny, napełniał nas spokojem i harmonią. W świąteczną atmosferę wprowadzi nas bożonarodzeniowy wystrój domu, którego najważniejszym elementem stanie się nie tylko pachnąca choinka, ale też stół wigilijny.

  Czytaj dalej

 • Poinsecja - magiczny kwiat na święta

  Kiedy za oknem pojawia się piękny, biały puch, ulice i galerie handlowe rozświetlają wielobarwne lampki, a wszędzie słychać nastrojowe świąteczne melodie to znak, że zbliża się Boże Narodzenie. Kolorowe dekoracje są niezbędnym elementem tworzącym magiczną atmosferę tych wyjątkowych dni. W Święta centralne miejsce w każdym domu zajmuje udekorowane drzewko. Równie popularną bożonarodzeniową dekoracją, która coraz częściej zdobi nasze domy w świątecznym okresie jest wilczomlecz piękny (poinsecja) bardziej znany jako Gwiazda Betlejemska.

  Czytaj dalej

3 produkt(ów)