Męsko i kwiatowo

W naszej ofercie znajdziecie sporo ciekawych bukietów, które możecie podarować Waszym ukochanym Tatusiom. Poczta Kwiatowa jest wyjątkowo przydatna, jeśli Tata nie mieszka w tym samym domu lub mieście, co Wy. Ale nawet w obrębie jednego miasta świetnym prezentem są wysyłane bliskim kwiaty, które kurier dowiezie prostu do drzwi Ojca. Polecamy Bukiet z anturium, który wygrał nasz facebookowy konkurs na najbardziej męski bukiet.

Ale mamy dla Was coś jeszcze bardziej męskiego. Rewelacyjny nowy prezent w naszym sklepie internetowym dla ojców-kibiców i wszystkich innych panów, którzy w dniach Euro obchodzą swoje święto, mogą to być także urodziny czy imieniny. Ten niezwykły bukiet można podarować jako najzwyklejszy dowód uznania dla przyjaciela, kolegi, z którym razem oglądaliście mecze i przeżywaliście emocje piłkarskie czy szefa zaangażowanego w stworzenie firmowego rankingu obstawiania meczy. A także dla tego, kto obstawił drużynę z pierwszego miejsca.

Tym niezwykłym przedmiotem jest kwiatowa piłka nożna stworzona przez znakomitych florystów Poczty Kwiatowej. W naszym sklepie umieściliśmy ją pod nazwą Piłka 2012. Składa się z 99 goździków: 75 białych i 24 czerwonych ułożonych na wzór klasycznej piłki nożnej. Optycznie skonstruowana jako biała z pięciokątnymi czerwonymi łatami stoi na szklanej podstawie. W domu na stole będzie się prezentować niesamowicie. Zróbcie ten fantastyczny prezent swojemu kibicującemu mężczyźnie!