Kreator paczek dla bliskich - o czym warto wiedzieć

Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy nie mamy czasu lub nawet nie jesteśmy w stanie wyjść z domu, aby spotkać się z bliskimi w jakimś szczególnym dniu lub tak po prostu - bez okazji. Aby sprawić komuś radość nie musimy ruszać się z wygodnego fotela. Wystarczy, że zajrzymy do kreatora paczek dla bliskich. To wspaniały sposób na zrobienie komuś niespodzianki i poprawę humoru.

Jak skomponować paczkę?

Pierwszym krokiem jest znalezienie kreatora paczek na stronie internetowej i przejrzenie bogatej oferty, z której możemy skomponować planowaną przesyłkę w oparciu o preferencje adresata. Po wybraniu produktów, które chcemy umieścić w niespodziance musimy zdecydować w co mają zostać zapakowane. Do wyboru mamy elegancką, ozdobną skrzynkę, która polecana jest do mniejszych przesyłek oraz piękny wiklinowy kosz, który pomieści większą ilość produktów. Ostatnim etapem jest wybór daty doręczenia oraz podanie adresu na jaki kurier ma dostarczyć prezent. I gotowe! Łatwy i szybki sposób na sprawienie komuś radości.

zapasyJakie produkty można umieścić w paczce?

Wybór jest naprawdę spory, a nasza paczka może składać się między innymi z produktów o długim terminie przydatności takich jak kasze, ryże, makarony lub konserwy, czyli rzeczy z których można zrobić pyszny posiłek. Ponadto dołączyć można także świeże, zdrowe, bogate w minerały i wartości odżywcze warzywa, które są połączeniem wspaniałego smaku i zdrowia. Pozostając przy zdrowych produktach możliwe jest dołączenie przekąsek jak na przykład różnego rodzaju orzechy i bakalie, które można podgryzać w wolnej chwili. Ponadto w paczce mogą się znaleźć nieco mniej fit, ale równie pyszne chrupki oraz słone przekąski - chipsy, popcorn i inne niezbędne zagryzki, które przydadzą się na wspólne oglądanie filmu, meczu lub w trakcie czytania. Na poprawę humoru, zastrzyk energii i wywołanie uśmiechu warto dołączyć czekoladę pod różnymi postaciami - tabliczki, bombonierki, czekoladowe cukierki, jest z czego wybierać! Poza produktami spożywczymi i słodkościami dobrze jest wrzucić do paczki produkty higieniczne. Są niezwykle potrzebne, aby zachować zdrowie i wysoki poziom czystości. Zawsze przydatne i praktyczne. Jeśli nie mamy pomysłu jak ma wyglądać przygotowana przez nas przesyłka, to możemy skorzystać z gotowych kompozycji prezentowych - skrzynek z warzywami, koszyka studenta lub zestawu “zapasy dla rodziny”. Na pewno każdy znajdzie coś idealnego!

Komponowanie paczki produktów, która ma być przesyłką-niespodzianką może sprawić nam wiele radości. Dodatkowo jest to sposób na świetny prezent, który pasuje na każdą okazję czy to urodziny, czy imieniny. Bez okazji też wywoła wiele radości i uśmiechów. Nie trzeba nawet wychodzić z domu. Przesyłkę można nadać siedząc w fotelu i popijając ulubioną kawę. Kilka kliknięć na komputerze lub w aplikacji mobilnej wystarczy, aby sprawić bliskim niezapomnianą niespodziankę i wywołać wiele pozytywnych emocji.