Koncert Zaz i kwiaty od Poczty Kwiatowej

We wtorek stolica gościła na koncercie w Sali Kongresowej niezwykłej klasy piosenkarkę francuską Zaz. Poczta Kwiatowa podarowała wokalistce kwiaty w geście uznania.

Isabelle Geffroy, znana pod pseudonimem Zaz (ur. 1 maja 1980 w Tours), w swojej twórczości łączy jazz i soul. Zadebiutowała w 2001 roku. Następnie dołączyła do zespołu grającego mieszankę stylów latino i rock z wpływami afro, arabo i andalo. Nie osiągnąwszy sukcesu w 2006 roku wyjechała do Paryża, gdzie śpiewała głównie w piano-barach, a także na chodnikach Montmartre i już w maju 2010 roku nagrała pierwszą płytę, wydaną przez wytwórnię fonograficzną Play On. W tym samym roku rozpoczęła serię koncertów zarówno na terenie samej Francji, jak i w innych krajach Europy. Dwa miesiące od wydania płyta Zaz uzyskała status złotej, a promująca ją piosenka Je veux? została uznana przez stację TF1 za przebój lata.

Jako zagorzali fani i uczestnicy wydarzenia w Warszawie z ogromną przyjemnością wręczyliśmy ZAZ przepiękny bukiet kwiatów, w podziękowaniu za koncert, który jak zawsze był wyjątkowy. Zaz przyjęła kwiatyz wielkim uśmiechem na twarzy. Jeden z fanów śledzących nasz fanpage na facebooku wygrał w naszym konkursie bilet na koncert dla siebie i osoby towarzyszącej. Pan Bartek otrzymał nagrodę za porównanie muzyki ZAZ do naszego Bukietu Różowego - ?pięknego i intrygującego jak ZAZ, świeżego i zjawiskowego jak jej muzyka?.

Fotografie:  A. Rawicz / STX JAMBOREE