10 lat wspaniałej współpracy Forum Kwiatowego z WOŚP

13 stycznia 2019 roku odbył się XXVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem “Pomaganie jest dziecinnie proste”. Jak zwykle udało pobić się rekord ubiegłej edycji i już o północy licznik pokazał 92 miliony 143 tysiące 798 złotych, o tej godzinie rok temu kwota była o 9 milionów niższa. Ta edycja jest również szczególnie wyjątkowa, ponieważ WOŚP oficjalnie przekroczył MILIARD złotych zebranych przez wszystkie lata.

Floryści dla WOŚP

To już dekada odkąd utworzona została akcja charytatywna Floryści dla WOŚP, organizowana przez Forumkwiatowe.pl wspólnie z Pocztą Kwiatową. Przez dwa dni w roku, zaangażowani floryści i właściciele kwiaciarni zbierają się w Warszawie, aby przygotować przepiękne bukiety, które Jerzy Owsiak przekazuje partnerom oraz darczyńcom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas finału pełnego atrakcji.

Poczta Kwiatowa gra razem z WOŚP

Jako Poczta Kwiatowa z pasją wraz z innymi profesjonalistami tworzymy specjalne na tę okazję bukiety, które wręczane są w ramach wdzięczności oraz uznania darczyńcom. Z wielką przyjemnością wspieramy również fundację dużym wkładem finansowym. Emocje jakie towarzyszą wszystkim obecnym podczas Wielkiego Finału są tak ogromne, że nie moglibyśmy w nim nie uczestniczyć, zwłaszcza, że naszą misją jest zachęcanie ludzi do okazywania uczuć, szczerych emocji i wsparcia tym, którzy tego potrzebują. Ponadto prowadzimy akcje rabatowe na naszej stronie internetowej i jesteśmy stałym partnerem fundacji. W tym roku celem zbiórki było przekazanie środków na zakup sprzętu medycznego do specjalistycznych szpitali dziecięcych. Całym sercem wspieramy działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej wspaniałej akcji.

Tegoroczna edycja była fantastyczną, okrągłą rocznicą akcji “Floryści dla WOŚP”. Jesteśmy niezmiernie dumni i zmotywowani do dalszej współpracy. Niesamowicie jest widzieć efekty, które przynosi ciężka praca, a uśmiechy ludzi, którzy wspaniale się bawią podczas tego radosnego dnia są najlepszą nagrodą dla każdego, kto wziął udział. Poczta Kwiatowa gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej.

 Floryści dla WOŚPFloryści dla WOŚPFloryści dla WOŚPFloryści dla WOŚPFloryści dla WOŚPFloryści dla WOŚPFloryści dla WOŚP