Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Kwiaty w pudełku to doskonały sposób aby podarować kwiaty bliskiej osobie. Białe kwiaty oznaczają nie tylko czystość ale także radość i mądrość. Jednak przede wszystkim są wyrazem szacunku do obdarowanej osoby.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - białe goździki w eleganckim, czarnym pudełku. To rodzaj kwiatów, którymi obdarowuje się nie tylko kobiety. Białe goździki w kontraście z czarnym pudełkiem tworzą bardzo eleganckie połączenie, które nabiera nowego wymiaru. Taka kompozycja dzięki kolorystyce staje się bardzo uniwersalnym prezentem - to rodzaj kwiatów, którymi obdarowuje się nie tylko kobiety. Zaskocz kogoś swoją pomysłowością i wyraź uczucia kwiatami razem z Pocztą Kwiatową®.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro™ dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość goździkówok. 7-9ok. 15-20ok. 40-50

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę goździków od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość goździków zależy od aktualnie dostępnych rozmiarów. Zobacz ten produkt z goździkami w kolorach:


Inny kolor pudełka:

Dostępność: Cały rok

Skład:
białe goździki
czarne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Bardzo ładny prezent, w rękach mojej dziewczyny prezentuje sie genialnie
17.01.2018.r. Jakub
super kwiatki, polecam, moja mama bardzo zadowolona
14.12.2017.r. Karolina
Wysyłka zrealizowana na czas. Polecam
17.04.2017.r. Filip
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.