Kwiaty do Tajlandia Tajlandii

Tajlandczycy uważają, że życie jest po to, by czerpać z niego radość. Dlatego wybierz kolorowe i pachnące kwiaty z oferty Poczty Kwiatowej i wyślij je bliskiej osobie.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Kiełkująca miłość

825,00 zł
Wyślij ten elegancki i słodki kosz czerwonych i białych kwiatów znajomemu lub ukochanej osobie, a na pewno go zadziwisz. Układ radości i szczęścia.
dostawa już w 24 h

12 długich róż

645,00 zł
Tęsknisz? Liczysz dni? Chcesz zaakcentować swoją obecność? Brak Ci pomysłu na niebanalny prezent? Doskonale nadadzą się do tego kwiaty o miłosnej symbolice. Czerwień to barwa zarezerwowana dla wyznań miłosnych. Najczęściej kojarzy się ją z prezentem od...
dostawa już w 24 h

12 średnich róż

545,00 zł
Chcesz zrobić duże wrażenie? Będziesz potrzebować róż. Proszę wybrać preferowany kolor (zawsze w zależności od dostępności). Delikatność, czułość, jest wiele szczegółów, które charakteryzują róże, w namiętnym, pełnym życia podarunku. Proszę wybrać pre...
dostawa już w 4 h

Aranżacja kwiatów ciętych

365,00 zł
Zostaw to ekspertom dzięki naszej sezonowej kompozycji kwiatowej wyboru florysty. Jedyna w swoim rodzaju kompozycja kwiatowa, stworzona przez rzemieślniczą kwiaciarnię przy użyciu najświeższych, sezonowych kwiatów dostępnych danego dnia.
dostawa już w 24 h

Wieniec pogrzebowy ze ...

500,00 zł
Wieniec pogrzebowy ze wstążką. (Proszę dokładnie określić tekst, który ma być wydrukowany na wstążce). Ta kompozycja kwiatowa zapewnia komfort i spokój tym, którzy chcą złożyć hołd po stracie zmarłego. Prosimy o podanie preferowanych kolorów, w przec...
dostawa już w 4 h

Bukiet kwiatów sezonowych

365,00 zł
Zostaw to ekspertom dzięki naszemu sezonowemu bukietowi wyboru florysty. Jedyny w swoim rodzaju bukiet kwiatów, stworzony przez kwiaciarnię-rzemieślnika przy użyciu najświeższych, sezonowych kwiatów dostępnych danego dnia.
dostawa już w 4 h

Aranżacja roślin

450,00 zł
Wyślij radosne pozdrowienia z tym darem natury. Nasze lokalne kwiaciarnie wybiorą dla Ciebie rośliny w sezonie. Otwórz swój dom na nowych, zielonych przyjaciół.

Opinie zobacz więcej

Jak zawsze i tym razem wszystko w porządku. Kwiaty świeże, włożone w gustowne czarne pudełko częściowo ...
19.06.2024 r. Mirella
Osoba obdarowana bardzo zadowolona. Bukiet dostarczono pięknie opakowany. Kwiaty prześliczne.
09.04.2024 r. Aneta
Zestaw godny polecenia. Zawsze pasuje.
21.01.2024 r. Kaja
Bukiet piękny. Zdjęcie odzwierciedla jego rzeczywisty wygląd.
27.12.2023 r. G