Kwiaty do Tajlandia Tajlandii

Tajlandczycy uważają, że życie jest po to, by czerpać z niego radość. Dlatego wybierz kolorowe i pachnące kwiaty z oferty Poczty Kwiatowej i wyślij je bliskiej osobie.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Doskonałe róże

800,00 zł
Mów uniwersalnym językiem miłości do tego, który sprawia, że Twoje serce rośnie i daj wyraz romantyzmu dzięki temu uroczemu bukietowi. Daj wyraz romantyzmu dzięki temu uroczemu bukietowi czerwonych róż.
dostawa już w 4 h

Bukiet Deluxe

550,00 zł
Kolorowy bukiet ze słonecznikami ułożonymi z sezonowych kwiatów mieszanych, aby rozjaśnić dzień! Ten spektakularny bukiet to prezent, który z pewnością zrobi wrażenie!
dostawa już w 24 h

Wieniec pogrzebowy

475,00 zł
Wreath
dostawa już w 4 h

Pojedyńcza roslina

450,00 zł
Wyślij radosne pozdrowienia z tym darem natury. Nasze lokalne kwiaciarnie wybiorą dla Ciebie rośliny w sezonie. Otwórz swój dom na nowych, zielonych przyjaciół.
dostawa już w 4 h

Myślę o Tobie

595,00 zł
This arrangement will bring a bright touch wherever you want.
dostawa już w 4 h

Zadziwiający Bukiet

825,00 zł
Ręcznie wiązany bukiet w pastelowych kolorach z różami i liliami. Wyślij radosne pozdrowienia z tym darem natury.
dostawa już w 48 h

12 krótkich róż

495,00 zł
Chcesz zrobić duże wrażenie? Będziesz potrzebować róż. Proszę wybrać preferowany kolor (zawsze w zależności od dostępności) Delikatność, czułość, jest wiele szczegółów, które charakteryzują róże, w namiętnym, pełnym życia podarunku. Proszę wybrać pref...
dostawa już w 4 h

Wspaniały bukiet

620,00 zł
Elegancki bukiet w kolorze czerwonym w aranżacji sezonowej zieleni. Ten uroczy bukiet to piękny sposób na wyrażenie najserdeczniejszych życzeń!
dostawa już w 4 h

Kosz świeżych kwiatów

500,00 zł
Miła niespodzianka na każdy dzień tygodnia! Kosz z miękkimi pastelowymi kwiatami sezonowymi. Ta stylowa aranżacja jest idealna, aby rozweselić Twoich bliskich. Zapach wiosny ogarnie wszystkich tym delikatnym bukietem.
dostawa już w 48 h

Kuszące 12 Róż

800,00 zł
Głębokie odcienie szczerych uczuć, muzyka miłości... Czy jest lepszy sposób na przesłanie miłości niż te wspaniałe czerwone róże.
dostawa już w 4 h

Kompozycja ''Gratulacj...

880,00 zł
Zachwycająca i słodka, piękna propozycja na każdą okazję.
dostawa już w 0 h

Kompozycja Funeralna Z...

750,00 zł
Ta kompozycja kwiatowa zapewnia komfort i spokój tym, którzy chcą złożyć hołd po stracie zmarłego. Prosimy o podanie preferowanych kolorów, w przeciwnym razie kwiaciarnia przygotuje piękną aranżację zgodną ze standardami kulturowymi.
dostawa już w 4 h

Elegancka Wiązanka Pog...

1 250,00 zł
Ten spray do trumien inspiruje myśli o pocieszeniu i spokoju dla tych, którzy chcą złożyć wyrazy szacunku za stratę zmarłego. Prosimy o podanie preferowanych kolorów, w przeciwnym razie kwiaciarnia przygotuje piękną aranżację zgodną ze standardami kul...
dostawa już w 4 h

Bukiet funeralny

700,00 zł
Jaka jest różnica między wiązanką a bukietem funeralnym? Wiązanka pogrzebowa to trwała kompozycja na florecie ułożona na wzór łezki, zaś bukiet funeralny to kompozycja z wiązanych kwiatów ciętych. Taka aranżacja to najczęściej kwiaty pogrzebowe w celo...
dostawa już w 4 h

Dzień snu

470,00 zł
Piękny bukiet w różowych odcieniach z liliami i kwiatami sezonowymi. Bukiet miłości i ducha troski przynosi każdemu radość i szczęście.
dostawa już w 4 h

Najgorętsze Serce

475,00 zł
Karnawał w żywych kolorach na świąteczny nastrój!
dostawa już w 24 h

12 długich róż

645,00 zł
Tęsknisz? Liczysz dni? Chcesz zaakcentować swoją obecność? Brak Ci pomysłu na niebanalny prezent? Doskonale nadadzą się do tego kwiaty o miłosnej symbolice. Czerwień to barwa zarezerwowana dla wyznań miłosnych. Najczęściej kojarzy się ją z prezentem od...
dostawa już w 24 h

12 średnich róż

545,00 zł
Chcesz zrobić duże wrażenie? Będziesz potrzebować róż. Proszę wybrać preferowany kolor (zawsze w zależności od dostępności). Delikatność, czułość, jest wiele szczegółów, które charakteryzują róże, w namiętnym, pełnym życia podarunku. Proszę wybrać pre...
dostawa już w 4 h

Aranżacja kwiatów ciętych

365,00 zł
Zostaw to ekspertom dzięki naszej sezonowej kompozycji kwiatowej wyboru florysty. Jedyna w swoim rodzaju kompozycja kwiatowa, stworzona przez rzemieślniczą kwiaciarnię przy użyciu najświeższych, sezonowych kwiatów dostępnych danego dnia.
dostawa już w 4 h

Aranżacja roślin

450,00 zł
Wyślij radosne pozdrowienia z tym darem natury. Nasze lokalne kwiaciarnie wybiorą dla Ciebie rośliny w sezonie. Otwórz swój dom na nowych, zielonych przyjaciół.
dostawa już w 4 h

Bukiet kwiatów sezonowych

365,00 zł
Zostaw to ekspertom dzięki naszemu sezonowemu bukietowi wyboru florysty. Jedyny w swoim rodzaju bukiet kwiatów, stworzony przez kwiaciarnię-rzemieślnika przy użyciu najświeższych, sezonowych kwiatów dostępnych danego dnia.
dostawa już w 24 h

Wieniec pogrzebowy ze ...

500,00 zł
Wieniec pogrzebowy ze wstążką. (Proszę dokładnie określić tekst, który ma być wydrukowany na wstążce). Ta kompozycja kwiatowa zapewnia komfort i spokój tym, którzy chcą złożyć hołd po stracie zmarłego. Prosimy o podanie preferowanych kolorów, w przec...
dostawa już w 4 h

Uśmiechy

515,00 zł
Ten bukiet wniesie jasny akcent, gdziekolwiek chcesz. Ten piękny bukiet kwiatów to idealny prezent i paszport do radości dla tej wyjątkowej osoby. Wyślij komuś ten prezent! Bez względu na okazję, celebruj niezapomniane chwile każdego dnia dzięki tym w...

Opinie zobacz więcej

Jak zawsze i tym razem wszystko w porządku. Kwiaty świeże, włożone w gustowne czarne pudełko częściowo ...
19.06.2024 r. Mirella
Osoba obdarowana bardzo zadowolona. Bukiet dostarczono pięknie opakowany. Kwiaty prześliczne.
09.04.2024 r. Aneta
Zestaw godny polecenia. Zawsze pasuje.
21.01.2024 r. Kaja
Bukiet piękny. Zdjęcie odzwierciedla jego rzeczywisty wygląd.
27.12.2023 r. G