Kwiaty do Nowa Zelandia Nowej Zelandii

Chcesz przekazać pozdrowienia znajomym z odległej Oceanii? Dla Poczty Kwiatowej® odległość nie ma znaczenia - zamów kwiaty z oferty do Nowej Zelandii i zrób komuś niespodziankę!

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Sezonowa roślina w don...

280,00 zł
Naszą propozycją jest sezonowa roślina doniczkowa w doniczce, taka jak na przykład prezentowane na zdjęciu obok anturium.
dostawa już w 24 h

Bukiet zawinięty w cel...

300,00 zł
Dostarczymy bliskiej Ci osobie elegancką wiązankę, na przykład taką składającą się z róż, gerber i anturium, przybranych pasującą zieleniną.
dostawa już w 24 h

Pojedyncza roślina don...

175,00 zł
Naszą propozycją jest bukiet złożony z jednej rośliny doniczkowej - może być to na przykład dorodne i eleganckie anturium w czerwonym kolorze, takie jak to przedstawione na zdjęciu obok.
dostawa już w 24 h

Kompozycja "Bardz...

320,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty sezonowe, takie jak na przykład eleganckie gerbery, a także goździki czy lilie. Całości dopełnia bujna zielenina.
dostawa już w 24 h

Słodkie świętowanie

620,00 zł
Przedstawiamy niezwykle urocze zestawienie, składające się ze subtelnych kwiatów w odcieniach różu i czerwieni. Są to królowe kwiatów - róże, ozdobione przez oryginalne przybranie.
dostawa już w 24 h

Juliet

315,00 zł
Można znaleźć tutaj subtelne kwiaty w pastelowych kolorach, takie jak róże, alstromerie, kalle etiopskie czy hortensje. Całość umieszczono w torebce z pasującą wstążką.
dostawa już w 24 h

Rouge

355,00 zł
Oto elegancka kompozycja w czerwonym kolorze, złożona z kwiatów takich jak gerbery, róże czy anturium. Całości w piękny sposób dopełniają zielone liście, a także pasujące do reszty subtelne przybranie.
dostawa już w 24 h

Vintage

300,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty w różowym kolorze, takie jak róże czy chryzantemy. Całości dopełnia delikatna zielenina różnego rodzaju, a także pasujące do reszty przybranie.
dostawa już w 24 h

W pamięci

460,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty takie jak klasyczne róże, wyraziste gerbery, rozłożyste lilie czy subtelne orchidee. Całości dopełniają zielone liście.
dostawa już w 24 h

Bukiet sezonowy

230,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą zachwycający bukiet, składający się z dostępnych kwiatów sezonowych. Całość będzie wykonana z pełną starannością i z pewnością zrobi wrażenie na osobie obdarowanej.
dostawa już w 24 h

Jasnopomarańczowy

300,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia prezentuje wyjątkowo uroczą kompozycję, składającą się z kwiatów w ciepłych kolorach. Można znaleźć tu między innymi klasyczne róże, a także wyraziste gerbery.
dostawa już w 24 h

W pamięci

960,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję pogrzebową, składającą się z kwiatów w jasnych kolorach. Można znaleźć tu między innymi klasyczne róże, rozłożyste lilie i drobne margaretki.
dostawa już w 24 h

Jasnopomarańczowy - za...

245,00 zł
Można tu znaleźć między innymi klasyczne róże i gerbery, otoczone przez bujną zieleninę różnego rodzaju, a także uzupełnione przez pasujące przybranie. Całość jest owinięta ozdobnym celofanem.
dostawa już w 24 h

Kwiaty kondolencyjne

280,00 zł
Oto niezwykle subtelna kompozycja, składająca się z kwiatów w pastelowych kolorach, takich jak klasyczne róże, delikatne goździki, rozłożyste lilie czy wyraziste gerbery. Całości w piękny sposób dopełniają zielone liście, a także pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Tańcząca królowa

355,00 zł
To zestawienie składające się z malinowych róż, limonkowych chryzantem, drobnej alstromerii, wyrazistych hortensji i drobnych margaretek. Całości dopełnia bujna zielenina, a także przybranie i pasująca doniczka.
dostawa już w 24 h

Kwiaty i dużo więcej

495,00 zł
Można tutaj znaleźć bukiet pięknych kwiatów w ciepłych kolorach. Są to klasyczne róże, wyraziste gerbery i oryginalne anturium, uzupełnione przez zielone liście i kwiatostan lotosu. Oprócz tego umieszczono tu także pyszne słodycze i kosmetyki dobrej ja...
dostawa już w 24 h

Specjalnie dla Ciebie

300,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia przedstawia niezwykle romantyczną i elegancką kompozycję, złożoną z pięciu intensywnie czerwonych róż. Zostały one ozdobione bujną zieleniną i pasującą wstążką.
dostawa już w 24 h

Czerwone lilie i gerbery

280,00 zł
Naszą propozycją jest urocza kompozycja w czerwonych kolorach. Można tu znaleźć klasyczne gerbery i lilie, uzupełnione przez ciemnozielone liście, a także pasujące do reszty przybranie.
dostawa już w 24 h

Bukiet limonka - zawin...

245,00 zł
To optymistyczne zestawienie, składające się ze słonecznych kwiatów. Można znaleźć tu między innymi klasyczne róże i wyraziste gerbery, otoczone przez pasującą zieleninę i zawinięte w celofan.
dostawa już w 24 h

Kompozycja stylowa

425,00 zł
W prostokątnej doniczce umieszczono kwiaty takie jak róże, anturium czy gerbery. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybranie, a także zielone liście różnego rodzaju. To bukiet, który jest dziełem sztuki!
dostawa już w 24 h

Księżna

350,00 zł
Wśród bujnych zielonych liści różnego rodzaju można znaleźć między innymi subtelne goździki, a także klasyczne róże i drobne lilie. Całości dopełnia przybranie.
dostawa już w 24 h

Romantyczna róża

370,00 zł
Naszą propozycją jest elegancki i romantyczny zarazem bukiet, składający się z czerwonych róż i lilii w tym samym kolorze, a także orchidei i stokrotek. Całości dopełnia pasujące przybranie i ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Pacyfik

370,00 zł
To niezwykle urocze zestawienie, składające się między innymi z kwiatów takich jak klasyczne róże czy gerbery, wyraziste chryzantemy czy oryginalne orchidee. Całości w piękny sposób dopełnia bujna zielenina, pasujące przybranie i koszyk, w którym umies...

Opinie zobacz więcej

Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Jestem bardzo usatysfakcjonowany wyborem bukietu urodzinowego dla mojej córki Isabelli w Niemczech. Zrob...
25.12.2018 r. KRZYSZTOF