Kwiaty do Nowa Zelandia Nowej Zelandii

Chcesz przekazać pozdrowienia znajomym z odległej Oceanii? Dla Poczty Kwiatowej® odległość nie ma znaczenia - zamów kwiaty z oferty do Nowej Zelandii i zrób komuś niespodziankę!

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

W pamięci

980,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję pogrzebową, składającą się z kwiatów w jasnych kolorach. Można znaleźć tu między innymi klasyczne róże, rozłożyste lilie i drobne margaretki.
dostawa już w 24 h

Kwiaty i dużo więcej

500,00 zł
Można tutaj znaleźć bukiet pięknych kwiatów w ciepłych kolorach. Są to klasyczne róże, wyraziste gerbery i oryginalne anturium, uzupełnione przez zielone liście i kwiatostan lotosu. Oprócz tego umieszczono tu także pyszne słodycze i kosmetyki dobrej ja...
dostawa już w 24 h

Kwiaty kondolencyjne

410,00 zł
Oto niezwykle subtelna kompozycja, składająca się z kwiatów w pastelowych kolorach, takich jak klasyczne róże, delikatne goździki, rozłożyste lilie czy wyraziste gerbery. Całości w piękny sposób dopełniają zielone liście, a także pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

W pamięci

480,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty takie jak klasyczne róże, wyraziste gerbery, rozłożyste lilie czy subtelne orchidee. Całości dopełniają zielone liście.
dostawa już w 24 h

Pojedynczy kwiat - zaw...

160,00 zł
Co powiesz na prezentowane na zdjęciu obok zestawienie? To klasyczna czerwona róża - symbol gorącej i szczerej miłości, przybrana w oryginalny sposób i zawinięta w ciemny papier.
dostawa już w 24 h

Pojedynczy kwiat - zaw...

160,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy jedną z naszych propozycji - to elegancka kompozycja w pomarańczowo-brązowych kolorach. Można znaleźć tutaj dorodną gerberę, otoczoną przez ciemny papier i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Skrzynka owoców

465,00 zł
W drewnianym koszu umieszczono bukiet klasycznych czerwonych róż i pistacjowych orchidei, otoczonych przez pyszne owoce. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące do reszty przybranie.
dostawa już w 48 h

Bukiet sezonowych kwia...

375,00 zł
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wysłanie bukietu pięknych kwiatów prosto do Nowej Zelandii. Nasi floryści stworzą zachwycającą kompozycję, składającą się z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 48 h

Wiązanka / Bukiet kond...

360,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą kompozycję pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów.
dostawa już w 48 h

Pojedyncza roślina don...

250,00 zł
Naszą propozycją jest pojedyncza roślina doniczkowa - w zależności od dostępności. Taki upominek okaże się świetną ozdobą zarówno salonu, jak i sypialni i będzie cieszył oko przez długi czas.
dostawa już w 48 h

Wieniec

650,00 zł
Nasi floryści stworzą elegancki wieniec pogrzebowy, używając do tego celu dostępnych kwiatów.

Opinie zobacz więcej

Zamówiłam kwiaty dla osoby mieszkającej w Austrii, w Wiedniu, i wszystko dobrze zadziałało. Bukiet śwież...
18.06.2022 r. Joanna
Bukiet doręczone do Bremen w Niemczech. Lokalna kwiaciarnia wywiązała się z usługi. Kwiaty zgodne z opis...
13.10.2021 r. Klaudia
Dostarczona wiązanka była z ładniejszych kwiatów niż na zdjęciu i bardzo stosowna jako pogrzebowa.
07.10.2021 r. Agata
Mnie się podoba
03.09.2021 r. Wiktoria