Kwiaty do Nowa Zelandia Nowej Zelandii

Chcesz przekazać pozdrowienia znajomym z odległej Oceanii? Dla Poczty Kwiatowej® odległość nie ma znaczenia - zamów kwiaty z oferty do Nowej Zelandii i zrób komuś niespodziankę!

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Fiołkoworóżowa magia

320,00 zł
Można znaleźć tutaj kwiaty w odcieniach różu i fioletu, takie jak goździki czy róże, uzupełnione przez drobną zieleninę i otulone pasującym ozdobnym papierem.
dostawa już w 24 h

Sezonowa roślina donic...

170,00 zł
Naszą propozycją jest sezonowa roślina doniczkowa, ozdobiona przez pasujące przybranie. Zaskocz bliską osobę w pozytywny sposób!
dostawa już w 24 h

Kompozycja z przytulanką

335,00 zł
Można znaleźć tutaj bukiet kolorowych kwiatów, takich jak klasyczne róże, wyraziste gerbery czy delikatne margaretki. Całości, umieszczonej w pasującej doniczce, dopełniają zielone liście.
dostawa już w 24 h

Dla mamy

280,00 zł
Ta kompozycja składa się z kwiatów w odcieniach różu i fioletu. Można znaleźć tu piękne chryzantemy i delikatne lilie. Całości dopełniają ciemnozielone liście i pasujące do reszty przybranie.
dostawa już w 48 h

Wieniec ze wstążką

600,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują elegancki wieniec pogrzebowy, stworzony z dostępnych kwiatów. Dzięki temu okażesz swoją pamięć bliskiej osobie zmarłej.
dostawa już w 48 h

12 róż średniej długości

370,00 zł
Przygotowaliśmy bukiet złożony z dwunastu pięknych kwiatów - to eleganckie klasyczne róże o dorodnych pachnących główkach, błyszczących zielonych liściach i łodygach średniej długości.
dostawa już w 48 h

Kompozycja kwiatów cię...

300,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą zachwycający bukiet, złożony z dostępnych sezonowych kwiatów ciętych. Uśmiech na twarzy obdarowanej gwarantowany!
dostawa już w 48 h

Kompozycja kwiatów don...

370,00 zł
Po prostu wyślij kwiaty do Nowej Zelandii. Naszą propozycją jest kompozycja roślin doniczkowych (w zależności od dostępności).
dostawa już w 24 h

Sezonowa roślina donic...

210,00 zł
Naszą propozycją jest sezonowa roślina doniczkowa, na przykład taka jak prezentowany na zdjęciu skrzydłokwiat.
dostawa już w 24 h

Latte

335,00 zł
W tym eleganckim bukiecie można znaleźć między innymi dorodne lilie, a także klasyczne róże. Całości dopełnia pasująca zielenina różnego rodzaju, a także wstążki i ozdobny materiał.
dostawa już w 24 h

Uzależnienie od czekol...

495,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty w jasnych kolorach, takie jak klasyczne gerbery czy dorodne lilie. Oprócz tego w ciemnym plecionym koszyku umieszczono także całe mnóstwo słodyczy - czekolady i czekoladki.
dostawa już w 48 h

Wiązanka ze wstążką

460,00 zł
Nasi floryści skomponują elegancką wiązankę pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Do kompozycji dołączona jest wstążka.
dostawa już w 48 h

Przyjazny środowisku

300,00 zł
A recyclable product, compostable flowers and greenery, string and natural fibres, hessian ribbon and a water filled box that can be recycled or biodegradable, non toxic inks, a perfect gift for the careful consumer.
dostawa już w 48 h

Kochana

265,00 zł
A wee sweetie!!! Pink and cream mixed flowers in a cute posy style with complimenting greenery.
dostawa już w 48 h

Kwiatowa magia

425,00 zł
Weaving magic, a fabulous weaved basket full of orchids, lilies, roses, can be done in any colour theme and something to keep afterwards.
dostawa już w 48 h

Simplicity

265,00 zł
The simplicity of white lilies, always a popular blend with lily flowers and greenery.
dostawa już w 48 h

Oooh Baby

300,00 zł
Cute in blue (or pretty in pink) the Oooh baby, teddy in a tin with seasonal white and yellow flowers is a perfect gift for new arrivals or actually, any occasion.
dostawa już w 48 h

Florists Choice Bouquet

265,00 zł
Florists choice in a bouquet style
dostawa już w 24 h

Sezonowa roślina w don...

280,00 zł
Naszą propozycją jest sezonowa roślina doniczkowa w doniczce, taka jak na przykład prezentowane na zdjęciu obok anturium.
dostawa już w 24 h

Bukiet zawinięty w cel...

300,00 zł
Dostarczymy bliskiej Ci osobie elegancką wiązankę, na przykład taką składającą się z róż, gerber i anturium, przybranych pasującą zieleniną.
dostawa już w 24 h

Pojedyncza roślina don...

175,00 zł
Naszą propozycją jest bukiet złożony z jednej rośliny doniczkowej - może być to na przykład dorodne i eleganckie anturium w czerwonym kolorze, takie jak to przedstawione na zdjęciu obok.
dostawa już w 24 h

Kompozycja "Bardz...

320,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty sezonowe, takie jak na przykład eleganckie gerbery, a także goździki czy lilie. Całości dopełnia bujna zielenina.
dostawa już w 24 h

Juliet

315,00 zł
Można znaleźć tutaj subtelne kwiaty w pastelowych kolorach, takie jak róże, alstromerie, kalle etiopskie czy hortensje. Całość umieszczono w torebce z pasującą wstążką.

Opinie zobacz więcej

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Wiązanka pogrzebowa ,pięknie wykonana ,została dostarczona n...
19.08.2020 r. Dagna
Prze piękna Aranżacja kwiatów Ciętych i pięknie pachnąca. Spełniła oczekiwania i była Ekstra niespodzian...
08.06.2020 r. Jacek
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Super bukiety. ;)
27.08.2018 r. Robert