Kwiaty do Niemcy Niemiec

Wyślij kwiaty do Niemiec. Zamów bukiet lub prezent, a Poczta Kwiatowa® dostarczy wybrany produkt w dniu złożenia zamówienia.

Filtrowanie

     
dostawa już w 4 h

Kolorowe pozdrowienia

215,00 zł
Loosely bound bouquet with different colorful tulips. Blueberries are used as accessories.
dostawa już w 4 h

Wiosenna magia

205,00 zł
Round tied bouquet in pink-blue with germini, hyacinth, anemone, alstroemeria and waxflower. Lettuce and pistachios are used as an accompaniment.
dostawa już w 4 h

Magia stycznia

230,00 zł
Luźno związany bukiet w pomarańczowo-różowo-niebieski z różami, zawilcami, ostem, ranunculus, goździkami i woskiem. Eukaliptus i trawa niedźwiedzia są używane jako akcesoria.
dostawa już w 48 h

Biały storczyk z deko...

300,00 zł
Storczyki to przepiękne kwiaty kwitnące, które nie wymagają zbyt wielkiej pielęgnacji. Wysokość rośliny z doniczką do najczęściej od 50cm do 70cm.
dostawa już w 48 h

Czerwona Guzmania

230,00 zł
Guzmania słynie z wytrwałości w kwitnieniu, a jej kolorowe kwiatostany w kształcie szyszek utrzymują się nawet przez kilka miesięcy.
dostawa już w 48 h

Biało-różowy storczyk

260,00 zł
Orchidea (Phalaenopsis) w kolorze białym z różowymi akcentami posadzona w doniczce
dostawa już w 4 h

Anielski bukiet róż

260,00 zł
Okrągły wiązany bukiet różowy w pastelowo-różowo-brzoskwiniowym kolorze z odrobiną niedźwiedziej trawy i chico jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Ostania podróż

745,00 zł
Kompozycja pogrzebowa w jaskrawych kolorach z różami, germini, alstroemeriami, santini, eustoma, liliami i gipsofilą. Dodatkowa zieleń jak eukaliptus, salal i bluszczsą użyte jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 48 h

Wiązanka ku pamięci

480,00 zł
Starannie wiązany bukiet pogrzebowy w różowej aranżacji z białymi akcentami białych róż, germini i gipsofili. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, bluszcz, kserofil czy kordelina zostały użyte jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Wiązanka pożegnalna

755,00 zł
Kompaozycja pogrzebowa w formie serca z białymi akcentami z różami, germini, santini, eustoma i gypsophila. Dodatkowa zieleń jak eukaliptus, salal i szparagi jest użyta jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 72 h

Wieniec pokój serca

755,00 zł
Okrągła aranżacja pogrzebowa w różowej papryce z różami, santini, liliami i gipsofilą. Dodatkowa zieleń jak pistacja, bluszcz, monstera i szparagi została użyta jako zielen dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Ostatnie pożegnanie

1 095,00 zł
Runder Trauerkranz(Floristshop: 3438, ca 70cm Breite) in Rosa-Apricot mit weißen Akzenten mit Rosen, Germini, Santini, Eustoma und Schleierkraut. Als Beiwerk werden Pistazie, Salal, Eukalyptus, Efeu und Efeuranken verwendet.
dostawa już w 24 h

Bukiet nadziei

340,00 zł
Round tied funeral bouquet in white with roses, santini and lilys. Aralia, pistachio and salal are used for decorative greenery.
dostawa już w 72 h

Wieniec pogrzebowy

645,00 zł
Wieniec pogrzebowy w jasnych kolorach z germini, różami, alstroemerią, santini, gipsofilą i eustomą. Dodatkowa zieleń jak salal, pistacja, aralia i bluszcz jest użyta jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Wiązanka życie wieczne

1 115,00 zł
Wiązanka pogrzebowa w biało-zielonym kolorze z różami, santini, gipsyfilem i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal i bluszcz zostały użyte do dekoracji kompozycji.
dostawa już w 72 h

Wieczna pamięć

855,00 zł
Okrągły wieniec pogrzebowy w biało-zielonym kolorze z różami, santini, liliami i gipsofilą. Dodatkowa zieleń jak pistacja, bluszcz, monstera i szparagi są używane do wypełnienia wieńca.
dostawa już w 48 h

Wiązanka kondolencyjna

465,00 zł
Długi wiązany bukiet pogrzebowy w kolorze biało-czerwonym z różami, santini, liliami i gipsówką. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, bluszcz, aspidystra czy kserofil została użyta do wypełnienia wiązanki.
dostawa już w 72 h

Wiązanka wieczny odpoc...

665,00 zł
Kompozycja pogrzebowa w kolorze czerwono-białym z różami, santini, gipsofilą i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, aralia, salal, eukaliptus i aspidystra jest użyta jako dekoracja.
dostawa już w 96 h

Wiązanka pogrzebowa serce

755,00 zł
Kompozycja pogrzebowa w kolorze czerwono-białym z różami, santini, gipsówką i liliami.
dostawa już w 72 h

Kompozycja pogrzebowa

880,00 zł
Okrągły wieniec pogrzebowy w biało-czerwonym kolorze z różami, santini, gipsofilą i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, bluszcz i aspidystra jest wykorzystana jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Ostatnie pożegnanie

1 115,00 zł
Okrągły wieniec pogrzebowy w kolorze biało-czerwonym z różami, santini, gipsówką i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal i bluszcz.
dostawa już w 48 h

Życie wieczne

495,00 zł
Długi wiązany bukiet pogrzebowy w kolorze kremowo-białym z różami, santini i gipsofili. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, aralia, chico, bluszcz i aspidistra została użyta jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 72 h

Wiązanka Zorza

645,00 zł
Wiązanka pogrzebowa w kremie białym z różami, santini, gipsofilą i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, aralia i aspidistra została użyta jako zieleń dekoracyjna.

Opinie zobacz więcej

Osoba obdarowana bardzo zadowolona. Bukiet dostarczono pięknie opakowany. Kwiaty prześliczne.
09.04.2024 r. Aneta
Zestaw godny polecenia. Zawsze pasuje.
21.01.2024 r. Kaja
Bukiet piękny. Zdjęcie odzwierciedla jego rzeczywisty wygląd.
27.12.2023 r. G
Róże, które zostały dostarczone były piękne. Niespodzianka się udała. Polecam
07.12.2023 r. Ewelina