Kwiaty do Niemcy Niemiec

Wyślij kwiaty do Niemiec. Zamów bukiet lub prezent, a Poczta Kwiatowa® dostarczy wybrany produkt w dniu złożenia zamówienia.

Filtrowanie

     
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz piknikowy

327,00 zł
Jak zapewnić udaną zabawę w Niemczech? Chcesz być z bliskimi ale nie możesz? Podaruj im wyjątkowy kosz upominkowy, dzięki któremu z pewnością będziesz przez nich wspominany. Twoja smakowita przesyłka wprawi ich nie tylko w doskonały nastrój ale zaspo...
kurier 0 PLN, już w 72 h
(1)

Kosz elegancki

245,00 zł
Szukasz prezentu, którym w elegancki sposób przekażesz najlepsze życzenia? Chcesz obdarować w Niemczech bliską Ci osobę ale nie masz pomysłu na prezent? Podaruj jej najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Kosz elegancki to wyjątk...
dostawa już w 24 h

Pocałunek na dobranoc

205,00 zł
Przekaż pocałunek na dobranoc. Nie ma nic piękniejszego niż uczucie wyrażone za pomocą kwiatów. Taki niezwykle przyjemny gest umili czas rozłąki.
dostawa już w 24 h

Jesteś moim ukochanym

245,00 zł
Kompozycja róż połączonych z kwiatami sezonowymi otulonymi zielenią dekoracyjnych dodatków z pewnością przypadnie do gustu każdemu komu je podarujesz.
dostawa już w 4 h

Najlepsze życzenia uro...

255,00 zł
Podaruj komuś wiązankę różnego rodzaju róż, do której dołączone zostały delikatne dodatki w postaci ozdobnych liści i naturalnych sznurków.
dostawa już w 4 h

Bukiet z czerwonych róż

335,00 zł
Jako symbol gorącego i trwałego uczucia podaruj już dziś dzięki Poczcie Kwiatowej® do Niemiec przepiękny bukiet czerwonych róż.
dostawa już w 4 h

Miłosny Urok

235,00 zł
Chcesz oczarować swoją wybrankę? Rzuć miłosny urok, a Wasza miłość będzie trwała na wieki.
dostawa już w 4 h

12 róż średnich

295,00 zł
Róże to jeden z najbardziej klasycznych kwiatów. Jest symbolem wiecznej miłości, a także elegancji i dostojności.
dostawa już w 4 h

Wieniec

660,00 zł
W życiu każdego z nas przychodzi taki trudny moment, gdy odchodzi ktoś z rodziny lub najbliższy przyjaciel.
dostawa już w 4 h

Roślina doniczkowa

160,00 zł
Zaproponowana przez nas roślina doniczkowa z pewnością okaże się miłą niespodzianką, która będzie stanowić wyjątkową ozdobę domu.
dostawa już w 4 h

W moich myślach wciąż ty

355,00 zł
Pomożemy Ci być blisko ważnej dla Ciebie osoby na ostatniej drodze życia. Wieniec ułożony przez naszych florystów sprawi, że sercem będziesz razem z osobą, która właśnie odeszła.
dostawa już w 4 h

Jesteś moją lepszą połową

355,00 zł
Kolejna z naszych propozycji to wiązanka róż oraz gerber udekorowanych delikatnymi, sezonowymi dodatkami.
dostawa już w 4 h

To chłopczyk!

235,00 zł
Jeśli Twoi najbliżsi zostali młodymi rodzicami, przekaż im przepiękny bukiet powitalny dla chłopca.
dostawa już w 4 h

To dziewczynka!

235,00 zł
Jeśli wśród Twoich bliskich lub przyjaciół urodziła się właśnie dziewczynka podaruj jej rodzicom ten przepiękny i delikatny bukiet.
dostawa już w 4 h

Wesołe uczucia

185,00 zł
Help someone cheer up by giving them tons of happy feelings with that round bound bouquet in orange and yellow. Flowers like roses, gerbera, chrysanths and hypericum with green leaves as a base.
dostawa już w 4 h

Biała orchidea

335,00 zł
White orchids represent reverence and humility, innocence and purity, and elegance and beauty. The perfect long lasting present for newlyweds - the "Phalaenopsis" are decorated with white organza ribbon and decorative sticks.
dostawa już w 4 h

Mój super bohater

255,00 zł
Gwarantujemy, że Twoja ukochana dostanie bukiet jeszcze tego samego dnia, a Ty będziesz mógł cieszyć się jej szczęściem. Nasi lokalni floryści zadbają o odpowiedni dobór świeżych i pachnących kwiatów. Wysyłając kwiaty do Niemiec sprawisz, że dzieląca W...
dostawa już w 4 h

Barwne szczęście

235,00 zł
Idealny sposób aby powiedzieć komuś, że jest najlepszy w jego życiu. Urocza kompozycja lilii oraz santinii zachowana w żółtej j tonacji z pewnością przypadnie go gustu Twojej ukochanej. Nie wahaj się więc i zamów kwiaty do Niemiec ! Spraw, by Twoja naj...
dostawa już w 4 h

Szczęśliwe kwiaty

205,00 zł
Oczaruj ukochaną dobrocią swojego serca. Jeśli szukasz sposobu aby przekazać jej swoją miłość przesyłka kwiatów poprzez Pocztę Kwiatową® do Niemiec to propozycja idealna dla Ciebie. Nie musisz się martwić dzielącą Was odległością. Pomożemy Wam być bliż...
dostawa już w 4 h

Najserdeczniejsze pozd...

205,00 zł
Nawet jeśli nie jesteście blisko siebie zawsze możesz pokazać, że Twoja ukochana jest cały czas w Twoim sercu. Gdziekolwiek jesteś dzięki Poczcie Kwiatowej® do Niemiec możesz powiedzieć jej, że ją kochasz.
dostawa już w 4 h

Bukiet róż dla najpięk...

205,00 zł
Ten wspaniały bukiet wykonany z intensywnie czerwonych róż idealnie będzie pasował jako podarunek z okazji Walentynek jak i zarówno innych ważnych okazji. Nasi lokalni floryści dodali do aranżacji dekoracje w postaci zielenie dekoracyjnej, które sprawi...
dostawa już w 4 h

Kwietna biel

220,00 zł
Round tied bouquet in pink and white with germini and for eg. lilys. Pistachio, salal and aralia are used for greenery.
dostawa już w 4 h

Fairytale

255,00 zł
Round tied bouquet in Pink with white accents with tulips, hyazinths and for eg. waxflower. Pistachio and eucalyptus are used for greenery.

Opinie zobacz więcej

Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Jestem bardzo usatysfakcjonowany wyborem bukietu urodzinowego dla mojej córki Isabelli w Niemczech. Zrob...
25.12.2018 r. KRZYSZTOF