Kwiaty do Niemcy Niemiec

Wyślij kwiaty do Niemiec. Zamów bukiet lub prezent, a Poczta Kwiatowa® dostarczy wybrany produkt w dniu złożenia zamówienia.

Filtrowanie

     
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz elegancki

245,00 zł
Szukasz prezentu, którym w elegancki sposób przekażesz najlepsze życzenia? Chcesz obdarować w Niemczech bliską Ci osobę ale nie masz pomysłu na prezent? Podaruj jej najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Kosz elegancki to wyjątk...
dostawa już w 4 h

12 róż średnich

295,00 zł
Róże to jeden z najbardziej klasycznych kwiatów. Jest symbolem wiecznej miłości, a także elegancji i dostojności.
dostawa już w 4 h

Wieniec

660,00 zł
W życiu każdego z nas przychodzi taki trudny moment, gdy odchodzi ktoś z rodziny lub najbliższy przyjaciel.
dostawa już w 4 h

Roślina doniczkowa

160,00 zł
Zaproponowana przez nas roślina doniczkowa z pewnością okaże się miłą niespodzianką, która będzie stanowić wyjątkową ozdobę domu.
dostawa już w 4 h

Bukiet róż dla najpięk...

240,00 zł
Ten wspaniały bukiet wykonany z intensywnie czerwonych róż idealnie będzie pasował jako podarunek z okazji Walentynek jak i zarówno innych ważnych okazji. Nasi lokalni floryści dodali do aranżacji dekoracje w postaci zielenie dekoracyjnej, które sprawi...
dostawa już w 4 h

Jesteś dla mnie najważ...

360,00 zł
Compact, round tied bouquet with large-headed, multicoloured roses. No decorative greenery is used in this arrangement.
dostawa już w 24 h

Wracaj do zdrowia!

225,00 zł
Świeży i kolorowy bukiet idealny, by życzyć "Wracaj do zdrowia!" Wykonany w pomarańczowo-żółtych odcieniach z różowymi akcentami. z np.: germini, róż, alstroemerii, santini i zieleni do dekoracji będzie wspanialszym promykiem nadziei i przekazem pozy...
dostawa już w 24 h

Kwiaty na urodziny

260,00 zł
Kwiaty na urodziny to świeży bukiet, idealny, aby wysłać życzenia urodzinowe nawet za granicę!. Ułożony z np. santini, róż, alstroemerii i eustomy oraz zieleni dekoracyjnej będzie wspaniałym symbolem naszych uczuć i pamięci zachowany w wielobarwnej, ży...
dostawa już w 24 h

Bukiet róż

310,00 zł
Bukiet róż jest kompozycją stworzoną z klasycznych kwiatów o nietuzinkowych kolorach. Zostały w niej połączony pomarańcz, biel oraz czerwień. Kontrastem łączącym wszystkie intensywnie kolorowe składniki stanowi zieleń dekoracyjna. Całośc jest wspaniałą...
dostawa już w 24 h

Florystyczna niespodzi...

200,00 zł
Surprise bouquet with seasonal and year-round flowers.
dostawa już w 24 h

Wybór florysty

210,00 zł
Florist's choice surprise bouquet for the occasion "love".
dostawa już w 24 h

Bukiet niespodzianka

210,00 zł
Our Surprise Bouquet you get one with great attention to detail designed unique and the best deal of the day.
dostawa już w 24 h

Romantyczny gest

460,00 zł
Big round tied bouquet in different colours with a variety of roses and some gypsophila and for example alstromeria. For greenery salal and eucalyptus are used.
dostawa już w 24 h

Bukiet gratulacyjny

275,00 zł
Okrągły wiązany bukiet w kremie i różu z kiełkami, różami, gipsówką i goździkiem. Pistacja jest używana do dekoracyjnej zieleni.
dostawa już w 24 h

Słoneczne marzenie

460,00 zł
Bouquet in pink and white with santini, alstromeria and gypsophila, eustoma and lilys and levkojes. Bear grass is used for decorative greenery.
dostawa już w 24 h

Early Summer Morning

300,00 zł
Luźno związany bukiet w kolorze różowym i kremie z alstromerią, eustomą i np. gipsówką i lewkoniami. Trawa jest używana do dekoracyjnej zieleni.
dostawa już w 24 h

Świeży bukiet

285,00 zł
Luźno związany bukiet w kolorze fioletowym i białym z liliami, lewkoniami i na przykład gipsówką i alchemillą. Pistacja jest używana jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 24 h

Bukiet dziękuję

210,00 zł
Okrągły wiązany bukiet w kolorze pomarańczowym i kremowym z różowymi akcentami. Stworzony z róż i np. goździków. Jako zieleń dekoracyjna stosuję się trawę i salal.
dostawa już w 24 h

Cudowny bukiet

235,00 zł
Ręcznie wiązany bukiet w kremie z akcentami fioletowymi, wykonany z lilii i allilów oraz np. róż i alchemii. Trawa jest wykorzystywana jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 24 h

Ciepłe pozdrowienia

310,00 zł
Luźno związany bukiet w kolorze pomarańczowo-fioletowym z kiełkami, różami, goździkami, alchemillą i lewkonią. Pistacja jest używana na liście.
dostawa już w 4 h

Najszczersze kondolencje

660,00 zł
Pożegnaj ważną dla Ciebie osobę za pomocą pięknej wiązanki wykonanej z czerwonych róż i gerber- niezwykle eleganckich kwiatów.
dostawa już w 4 h

Bukiet kwiatów sezonowych

195,00 zł
Wręczanie kwiatów związane jest z pewną tradycją. Jest to bardzo przyjemny gest, który automatycznie wywołuje uśmiech na wielu twarzach.
dostawa już w 48 h

Na zawsze w sercu

1 010,00 zł
Pozwól, że pomożemy ci w kwestii uczczenia pamięci w sercu, kogoś kto już odszedł poprzez wysyłkę eleganckiej i subtelnej wiązanki pogrzebowej.

Opinie zobacz więcej

Prze piękna Aranżacja kwiatów Ciętych i pięknie pachnąca. Spełniła oczekiwania i była Ekstra niespodzian...
08.06.2020 r. Jacek
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Super bukiety. ;)
27.08.2018 r. Robert
bardzo podobało się!
25.01.2017 r. Jan